Чому факультет журналістики? (ОПИТУВАННЯ)

З перших пар нам неустанно повторювали: «Ми не звемо вас «майбутній журналіст». Якщо ви тут – то ви вже є журналістами». А чому ми тут? Чому ми читаємо журналістську літературу, а не підручник з вищої математики? Чому ми стежимо за новинами, а не за колбами у хімічній лабораторії? Чому ми обрали саме цей тернистий шлях і хочемо досягти чогось саме у цій професії, а не у будь-якій іншій?

www.udemy.com

Так багато запитань, відповідь на які одна: «Бо це все — моє».

А й дійсно. Ми йшли сюди саме за покликанням свого серця, через свої переконання та погляди на світ. Можливо, ми хочемо щось змінити. І, моживо, не лише у сучасній журналістиці, а й у цілому світі, у житті інших людей.

Журналіст, перш за все, це – людина. Людина, яка бачить світ через призму гуманізму. А помітивши десь недолік, допоможе іншим помітити це також, і наведе приклади виправлення  тієї чи іншої проблеми.  Зробить це обережно, тактовно і правдиво.

А чому журналістику обрали студенти нашого університету?

Антонина СерищеваАнтоніна Серищева, 2 курс факультету журналістики Запорізького національного університету
format_quoteБо вважаю себе людиною творчою. Перед вступом до вишу шукала собі бажану професію. Можливо я пізно взялася за пошуки, але саме тоді я наштовхнулася на таку професію, як «Рекламіст». Тоді мій світ і став догори дригом 🙂 . Я вперше замислилась над тим, що якісь же ж люди займаються професійним створенням реклами і роблять це вміло та творчо. І, вирішила, що це таки моє. На журналістиці опинилася, бо моя спеціальність «Реклама та зв’язки з громадськістю» входить до цього факультету.Копия format_quote

Даря ХристенкоДар’я Христенко, 1 курс факультету журналістики Запорізького національного університету
format_quoteМій батько працює у цій сфері. Ще з дитинства я жила в журналістиці, завжди підглядувала: що ж там за комп’ютером робить мій батько. Мене завжди щось цікавило. Бувало й таке, що маму це виводидо з себе, бо питання у мене виникали майже кожної хвилини.
Я чомусь довго вагалась в 11-ому класі щодо вибору майбутньої професії. Мій вибір стояв між філологією та журналістикою, бо ці професії схожі між собою. В останню мить я остаточно вирішила бути саме журналістом, адже це згодом буде приносить мені більше задоволення аніж филологія,бо цю професію я вважаю саме своєю . Бути журналістом дуже цікаво. Кожен день ти дізнаєшся про щось нове, кожен день самовдосконалюєшся. Я вважаю, що це дуже цікава та творча професія. І я дуже рада, що вступила саме на журналіста,і саме в цей університет.Копия format_quote

Олександр ШаріповОлександр Шаріпов, 1 курс факультету журналістики Запорізького національного університету
format_quoteТому що журналістика мені цікава ще з дитинства. З 7 років я читав газети і журнали, дивився телевізійні новини, слухав радіо в маршрутці та з мамою на кухні. Мене це захоплювало. Вже тоді, маленьким хлопчаком, я мріяв працювати репортером,журналістом. Збирати інформацію і вміло подавати її людям. Саме через це жагуче бажання, ще з дитинства, я тут, на перерві між ГЖВ і АЖ відповідаю на твоє питання. 🙂Копия format_quote

Для кожного журналістика означає щось своє. Кожен дійшов до вибору саме цієї професії по-своєму. Кожен зробить все можливе, аби стати майстром своєї справи. Я в це вірю, і щиро бажаю успіхів у навчанні всім свої колегам.

 

Євгенія КЛЮЄВА