Місця в Запоріжжі, де народжуються гарні фото

Мало хто може відповісти на запитання: «Які в Запоріжжі гарні місця?». Дам відповідь, не дивлячись на те, що наше місто зазвичай сіре та сумне. Фотографуватися люблять як дівчата, так і хлопці, тому зараз ви дізнаєтесь про топ-5 місць, де можна реалізувати ваші мистецькі ідеї.

1) Набережна

Місце, де ти зможеш зробити багато різноманітних кадрів на різних локаціях. Наприклад: пляж, пірс, кафе з гарним видом на Дніпро. Замовте каву або коктейль і зробіть фото з важливим виразом обличчя, ніби це твоє кафе.

1

2) Дубовий гай

Це те місце, що ніколи не вийде з моди. Також, в самому кінці гаю є порт, де на сході чи заході сонця ти зможеш зробити фото, які стовідстотково наберуть багато лайків.

2

3)  Площа Фестивальна

Якщо ти хочеш виглядати справжньою бізнес- леді, тоді це місце для тебе, адже це та точка міста, яка збирає навколо себе декілька бізнес-центрів, поряд з якими ти отримаєш бажане фото.

3

4) Річковий порт

Цю локацію можна описати трьома словами: захід сонця, вечір, кохана людина. Місце яке надихає та чарує своєю романтичною атмосферою. Вид на Дніпро і яскравий захід сонця, що може бути прекрасніше?

4

5) Концертний зал ім. Глінки

Фотокамера любить філармонію як всередині, так і зовні. Коричневий віддтінок будівлі завжди надає фото особливої атмосферності.

5

Сподіваюсь, ти вже збираєш свій рюкзак, береш фотографа або друга з якісною камерою і йдеш робити чудові фото.

Автор: Ліза Коломоєць.