Творчість як спосіб життя

Поруч з нами є люди, які не можуть жити без творчості, яка обов’язково повинна текти їхніми жилами. Це може бути як подруга чи друг, так і цілком незнайома вам людина. А може це ви самі? Студентка факультету журналістики ЗНУ Інна Малахова саме така — творча людина. Вона навчається на 3 курсі і вже знайшла свою улюблену справу, яка не тільки її надихає, а ще і приносить заробіток. Інна виготовляє стикери.

Окрім цього Інна Малахова танцює, навчається та просто виплескує натхнення на полотно акрилом, олійними фарбами або ж гуашшю. Це настільки активна людина, що натхнення навряд чи її покине. Постійні подорожі в місця, які наповнені творчістю: Одеса, Харків та ін.

99122836_1338700589657018_6170370606953922560_n

А чи вважається творчістю дизайн своєї сторінки в соціальних мережах? Звісно, але це окремий вид творчості. Потрібні знання в цій сфері. Як правильно підібрати колір усієї сторінки, що за чим ставити, щоб привернути увагу читача, та як оформити текст. Ці аспекти хвилюють Інну, тому її сторінка в ідеальному стані.

Написання картин фарбами – це було основне заняття Інни на 1 курсі, але згодом навчання її поглинуло і часу зовсім не залишалося. Але зараз іноді з’являється натхнення на цю роботу. Художня школа навчила її вмінь, а от ідеї приходять самі собою. Безпосередньо на картини це впливає дуже добре.

Окрім картин та танців вона захоплюється створенням фотографії. Через такий талант та захват справою, вона отримувала тільки найкращі оцінки з курсу «Фотожурналістика», створюючи дуже гарні естетичні фотографії, які надихають. Це можна підтвердити, поглянувши на профіль у соціальній мережі Instagram.

Я провела з нею інтерв’ю та поставила ключові питання, які опишуть нам її з творчого боку.

  1. Чому саме стикери?

Ця ідея спала мені на думку випадково. Я завжди хотіла робити щось своє та ось, як кажуть, час настав та знадобився мій диплом із художньої школи. Люди завжди цікавились різними наліпками та стикерами, тож, чому я маю їх обмежувати.

98125037_2626365147611587_1850234248548581376_n

  1. Чи багато охочих придбати їх?

Так, особливо тих, хто замовляє.

  1. Скільки часу витрачаєш на виготовлення свого товару?

Щоразу по-різному, все залежить від натхнення та подружки музи. Не сідаю малювати просто так, мені потрібна ідея, спочатку вибудовую все у голові, а потім переношу на папір. Одну роботу можу намалювати за годину, а іншу вибудовувати декілька тижнів.

  1. Опиши трьома словами такий вид творчості?

Самореалізація, самовдосконалення, любов.

  1. У тебе є художник чи актор, якого ти наслідуєш? Якщо так, розкажи про нього трішки більше. Чому він тебе зацікавив та чи є варіант, що кумир зміниться?

Нині переглядаю багато робіт сучасних митців, останнім часом фанатію від абстракції переважно в червоному кольорі. Є художники, роботи яких мені дуже подобаються, але вони ніяк не пов’язані з тим, що я малюю, зовні ж так точно.

  1. Що тебе надихає понад усе?

Мене завжди надихали люди. Їхня неповторність, краса та унікальність.

99427577_727042688103245_3695506182077677568_n

  1. Розкажи про етапи виготовлення стикера.

Малюю на папері, переважно це акрилові фарби або гуаш. Далі фотографую, обробляю та відправляю на типографію для подальшого виготовлення.

  1. Які зазвичай кольори переважають на них?

Гарне питання, ніколи не думала про таке! Намагаюся використовувати всі кольори, бо кожен з них особливий для мене.

  1. Як вплинув на творчу діяльність карантин?

З’явилося більше часу для роздумів та ідей. Але все ж таки менше часу присвячую малюванню, а все більше навчанню. Але іноді малюю, вже є декілька ідей стосовно нової партії стикерів.

  1. Ти навчаєшсяв університеті. Чи не багато часу забирає ця робота, чи не заважає навчанню?

Це хобі, а не робота. Я люблю і те, й інше, тому намагаюсь присвячувати увагу всьому.

Авторка: Оксана Мартинюк