Як запоріжці переживають карантин?

Запоріжжя, як і усі інші міста України, вже більше двох місяців переживає карантинні обмеження. Але як запоріжці переживають цей карантин там чим займаються? 

Богдана, 17 років (школярка):

image001

«Більшу частину свого часу я приділяю навчанню, адже на карантині домашнього завдання стало ще більше . Також намагаюсь не забувати про тренування, щоб не втратити свою форму . За потребою прибираю дома та готую їжу».

 

 

 

 

 

 

 

Анастасія, 23 роки (студентка та фельдшер-лаборант екстреної допомоги):
image003

«На карантині життя стає нудним. Але спасибі роботі в лікарні за те, що я завжди в темі найактуальнішої проблеми. А після роботи я сплю і малюю. Іноді граю на гітарі і роблю домашку».

 

 

 

 

 

 

Наталія, 39 років (приватний підприємець):

76c6f11

 

«Працюю в магазині дитячого одягу. З настанням карантину, була вдома на самоізоляції. Працювала вдома віддалено. Після ослаблення карантину, і дозволу відкрити магазин, вийшла на роботу».

 

 

 

Максим, 9 років (школяр):

image005

«Під час карантину ми з сім`єю переїхали в село, до бабусі. Тут я допомагаю своїй родині та роблю домашнє завдання, яке нам задали у школі».

 

 

 

 

 

 

Всі по різному проводять свій карантин, але як ми бачимо, що вдома дійсно є чим зайнятися, головне мати бажання та не втрачати настрій!

автор: Олександр Бугай