У ЗНУ пройшли тестування з російської мови

зно русский   10 червня в Запорізькому національному університеті

відбулося зовнішнє незалежне оцінювання знань абітурієнтів із російської мови, участь у якому взяли понад 300 абітурієнтів міста й області.

   Завідувач підготовчого відділення, відповідальна за пункт ЗНО у Запорізькому національному університеті Ірина Бакаленко зазначила, що наш виш став єдиним пунктом тестування з російської мови у Запорізькій області.

   Для проведення ЗНО з російської мови були задіяні 27 аудиторій. Викладачі та співробітники вишу інструктували абітурієнтів та чергували на пункті прийому. Ірина Бакаленко пояснила умови успішного складання ЗНО з російської мови. Так, у нашому виші абітурієнт, для якого російська мова – профільний предмет, повинен набрати не менше 140 балів, усі інші — не менше 124 балів.

   Більшість випускників шкіл майже не хвилювалися перед проходженням тестування, адже вони брали участь у пробних тестуваннях, які відбулися на базі ЗНУ.

   Розпочалося тестування об 11 ранку і тривало 2,5 години. Протягом цього часу абітурієнти мали можливість продемонструвати теоретичні та практичні знання з російської мови під час виконання тестових завдань та творчої роботи. Про результати ЗНО з російської мови абітурієнти можуть дізнатися через 1,5-2 тижні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

   Джерело — http://www.znu.edu.ua/

Про Никита Наливкин

Я здесь давно. Больше записів