Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся зі студентами з Автономної Республіки Крим

фролов   Як повідомляє сайт ЗНУ,

11 червня в Запорізькому національному університеті відбулася зустріч ректора Миколи Фролова зі студентами з Автономної Республіки Крим.

   На заході також були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, помічник ректора із загальних питань Дмитро Секиринський, в. о. помічника ректора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів, начальник Відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, декани факультетів та їх заступники.

   Микола Олександрович відповів на низку актуальних питань, які зараз хвилюють студентів із Автономної Республіки Крим. Так, найбільше занепокоєння у випускників викликають питання, пов’язані з процедурою дострокового отримання дипломів; можливістю відпрацювання після завершення навчання в бюджетних організаціях Криму для тих, хто здобував освіту за державним замовленням; видачею останньої стипендії тощо.

   Микола Фролов пообіцяв взяти вирішення всіх цих питань під особистий контроль і запевнив, що 12 червня співробітникам усіх деканатів уже буде відома інформація щодо термінів отримання дипломів.

   Також ректор повідомив про те, що керівництво ЗНУ зараз обговорює з представниками Міністерства освіти і науки України можливість запровадження найближчим часом форми дистанційного навчання, розробленої спеціально для мешканців АР Крим на базі нашого вишу.

   Наприкінці зустрічі Микола Фролов побажав усім студентам бадьорого настрою та зазначив: «Вирішення питань, пов’язаних із навчанням студентів із АР Крим у ЗНУ, на сьогодні – один із пріоритетних напрямків діяльності для його керівництва. Тож бажаю вам успіхів і переконаний, що разом ми зможемо подолати всі труднощі»

Про Никита Наливкин

Я здесь давно. Больше записів