10 фактів про людський сміх

Сміх – це природна реакція організму людини на зовнішні подразники. Сміх проявляється в мимовільному русі м’язів обличчя та тіла людини. Сміх – унікальний риса, як відбитки пальців. Часто допомагає у будь-яких ситуаціях, наприклад долати страх, або робить нас більш привабливими. Сьогодні ми дізнаємося більше цікавих фактів про сміх і розберемося, чому люди люблять сміятися, та чим сміх так корисний для здоров’я.

Факт #1 Гарвардські вчені дослідили, що почуття гумору – одна із найбільш привабливих для жінок чоловіча риса. Крім того, представниці прекрасної статі охоче сміються над тими чоловіками, які їм подобаються, а чоловіків тягне до таких сміється жінкам.

Факт #2 Сміх підвищує творчі здібності та вміння вирішувати різні проблеми.

Факт #3 Максимум, людина може реготати безперервно 1 годину.

Факт #4 10-15 хвилин сміху можуть спалити кількість калорій, еквівалентну плитці шоколаду середнього розміру.

Факт #5 6-ти річна дитина, в середньому, сміється до 300 раз на день.

сміх1

Факт #6 До 3-місячного віку діти не вміють сміятися.

Факт #7 17 лицьових м’язів потрібно задіяти людині, щоб посміхнутися, а щоб насупитися – 43.

Факт #8 Найдорожча в світі посмішка належить американцеві Тодду Гордону. За одну посмішку в рекламному ролику він отримує $4000.

сміх3

Факт #9 Повітря, яке виривається з легенів при сміху зі швидкістю 100 км/год, звільняє бронхи від скупчення там слизу і полегшує дихання при запальних процесах, наприклад при бронхітах або астмі.

Факт #10 Людина не може розсмішити сам себе за допомогою лоскоту. Вся справа в тому, що мозочок, який відповідає в мозку за відчуття від своїх власних рухів, наказує іншим ділянкам мозку ігнорувати «рідний» лоскіт. Однак існує й виключення з цього правила: деякі люди можуть розсмішити самі себе, лоскочучи піднебіння язиком.