10 картин Тетяни Яблонської, в яких живе весна

Століття у житті художника - це багато чи мало? І чи закінчується його творчість коли-небудь взагалі? Відповідь стає очевидною, коли дивишся на картини Тетяни Яблонської - вони живі, переповнені світлом, що немає кінця

Сьогодні, 24 лютого, одній з найвідоміших українських художниць, Тетяні Яблонській виповнилося б 100 років. Умовна частка «б» здається тут навіть недоречною — адже художниця творила так натхненно й невтомно, що її творчий доробок перетворився на цілий мистецький заповіт, який скеровує людей і сьогодні своєю любов’ю до життя.

У роботах Тетяни Яблонської багато світла, тепла та весняного настрою. Ми пропонуємо переглянути 10 картин української художниці, що надихнуть вас своєю весняною тематикою.

 «На вікні — весна»

http://kykolnik.livejournal.com/


 «Над Дніпром»

http://kykolnik.livejournal.com/


«Ранок»

http://orthodoxy.org.ua/


«Свіже повітря»

artchive.ru


«На лісовій галявині»

Тетяна Яблонська На лісній галявині

http://kykolnik.livejournal.com/


«Гаяне і зелене вікно»

rama909.livejournal.com


«На Дніпрі»

http://kykolnik.livejournal.com/


«Відпочинок»

www.palitra.co


«Дзвіночки»

pinterest.com

«Дзвіночки» були написані художницею в останні дні свого  життя. У 1999 році Тетяна Яблонська перенесла інсульт, який наклав свій відбиток на її фізичний стан. Але писати картини не полишила — вона малювала лівою рукою, малювала натхненно і зовсім по-новому. Малювала Життя і для Життя, якому немає кінця.

Тетяна Яблонська


Підготувала Олександра ЛОЗОВ’ЮК