10 рідких слів, які доповнять вашу українську мову

Мова – це те, що завжди об’єднує народ, дає сили та знань. Наша українська завжди виділялась серед інших мов світу. Вона дзвінка, красива та пісенна. Несе історію скрізь роки та віка. Хоч і пройшло часу, але, нажаль, не всі знають рідкі та особливі слова, які присутні в українській мові.

Легіт – приязний легкий вітерець.

Люди звикли до весіннього приємного вітру, який освіжає та дає нових сил щоб рухатись далі. Як раз слово легіт, чудово описує ці почуття.

Кохати

Любити ніколи не пізно, як і приділяти увагу цьому. Коли серце людини від одного слова «люблю», починає танути, калатати із сторони в сторону, посмішка з’являється на обличчі та сльози. Тому так важливо казати кохати, адже саме це наповнює людей невимовними емоціями.

Зоріти – сяяти або випромінювати.

Завжди будуть ті, хто буде світитись від щастя та ділитись позитивною енергією із усіма оточуючими. Ці люди горять своєю справою і готові викластись на всі сто відсотків.

Байдикувати

Відпочинок потрібен усім, адже після плідної праці можна побайдикувати і розслабитись у себе в дома.

Обопільно

Це слово можна використовувати не всюди, а наприклад тоді, коли дійшли «до взаємної згоди» у якомусь ділі або «взаємно» вирішили якусь ситуацію.

Кебета – здатність, вміння, дар.

У кожного є свої здібності та вміння, яким ми навчаємось багато років. Можливо малювати картини на замовлення або грати музику на вулиці. Цьому всьому потрібно навчатись, ці знання не приходять одразу. Але коли людина все змогла та переборола, їй відкривається увесь світ. І саме в ньому ми знаходимо своє призначення.

Нестелепа – незграбна людина.

Не завжди вдача на чиємусь боці. Посуд висковзує з рук, перечепився через уступ у квартирі, випадково облили водою. Таким людям залишається лише надіятись, що чорна полоса невдач нарешті закінчиться.

Абищиця — річ чи справа, яка не має жодної цінності чи значення.

Іноді можна займатись тими речами, які зовсім і не потрібно було робити. Наприклад, перемити посуд, коли він вже чистий або пройти гру, яку людина вже пройшла і не один раз.

Примилятися — поведінкою, розмовою, манерами намагатися подобатися будь-кому, спокушати когось.

У світі є різні люди, хтось нам не подобається, а хтось навпаки. Справити перше враження – це завжди перша причина, щоб завести нових друзів у незнайомому місці. І примилятися, як найкраще підходить, щоб описати яка є людина.

Сопух – сморід.

Різкий та неприємний запах часто потрапляє до нашого носу. Будь то смітник, на який ми викидаємо своє сміття або людина, яка не привела себе до ладу.