Як зустрічають Новий рік в Антарктиді?

Новий рік – це завжди довгоочікуване свято, до якого люди починають готуватися, мабуть, за місяць: купують ялинки, прикраси для неї та будинку, планують свій вечір, свою новорічну ніч. У кожної родини та навіть країни свої традиції святкування Нового року, які здебільшого дуже схожі між собою.

mirvokrug.net

А ось як святкують Новий рік в Антарктиді, мені здається, мало хто знає. Я впевнена, що більшість людей вважають, що там ніхто нічого не святкує, тож, для когось це, можливо, буде певною новиною: в Антарктиді теж святкують Новий рік! Але звичайно він відрізняється від нашого традиційного святкування.

mamm-mdf.ru

mamm-mdf.ru

www.lholiday.ru

Антарктида розташована на південному полюсі – це обширна дика місцевість на нашій планеті. Тут скоріш можна зустріти кумедних звірят, аніж людей. Але все ж таки час від часу там можна побачити багато експедиторів, працівників полярної станції та інколи туристів.

www.antarctica.gov.au

Святкування Нового року не обходить жодного куточку нашої планети. І, коли ми ще тільки закінчуємо останні приготування до святкування, на Південному полюсі, зокрема в Антарктиді, вже зустрічають Новий рік: о 13:00 за київським часом там — вже північ, люди підіймають келихи та починають свято! Звичайно, там немає такої новорічної метушні як в нас. Там не знайдеш затишних вуличок з прикрашеними ялинками та будинками, але, все ж таки, гості Антарктиди не оминають головних новорічних традицій. Найчастіше люди, які зустрічають Новий рік в Антарктиді, на найхолоднішому материку планети, намагаються встановити ялинку — не завжди це живе дерево, але штучна — обов’язково!

www.abc.net.au

Також, за словами очевидців, на Новий рік багато хто з відчайдушних гостей Антарктиди купається у Південному океані, незважаючи навіть на те, що температура у той час становить всього 3 градуси!

mygazeta.com

До речі, святкування Нового року в Антарктиді стає досить популярним серед сміливих туристів, які можуть відмовитись від новорічної суєти, від мегаполісу. Які готові потрапити до іншої реальності, бо там не має поспішаючого кудись натовпу людей, шуму машин. На мій погляд – це дуже цікаво.

svitovyd.info

svitovyd.info

Можна поспостерігати за неймовірними краєвидами, кумедними пінгвінами та граціозними морськими ластівками, насолодитися тишиною, відпочити від місцевої метушні. Думаю, що саме така зустріч Нового року запам’ятається надовго та залишить багато гарних вражень від побаченого.

Юлія КАРНАУХ