5 місць України, де можна цікаво відпочити влітку

Сонце та довгоочікувані канікули й відпустки так і ваблять зібрати речі та відправитись в подорож, де можна отримати яскраві враження

Та тільки виникає питання, куди ж поїхати, не витрачаючи багато коштів? Хибною є думка, що гарні та цікаві місцини для відпочинку є лише закордоном. Вашій увазі — 5 місць України, де можна цікаво та економно відпочити.

5. Буцький каньйон

infokava.com

Для тих, хто надає перевагу відпочинку на природі, рекомендовано відвідати Черкаську область, село Буки,  дена річці  Гірський Тікич знаходиться Буцький каньйон. Вас зачарують величні скелі, водоспад –все це надає каньйону незвичайність та чарівність. Краще всього туди їхати великою компанією та, звичайно, з наметами.

4. Шацькі озера

uk.wikipedia.org

Шацькі озера, що на Волинській області — ще одна популярна місцина серед туристів для літнього відпочинку на природі. Озера, які находяться прямо посеред лісу, дозволять знайти гармонію та поринути у спокій. До Шацьких озер належить і озеро Світязь, краса якого зачаровує  кожного, хто відвідав це місце. Біля озера знаходяться котеджі та бази відпочинку, в яких можна розташуватись на час приїзду.

3. Залізний порт

grouptravel.ua

Залізний порт у Херсонській області —  курорт на Чорному морі для тих, хто любить поніжитись на білосніжному піску та покупатись в морських хвилях. Залізний порт розрахований переважно на відпочинок для молоді: там знаходиться чимало розважальних закладів.

2. Лазурне

otdyhaem.com.ua

Ще одна цікава місцина  у Херсонській області — селище Лазурне.  Розташоване також на березі Чорного моря, з чистими та просторими пляжами, воно вабить любителів спокійного відпочинку з традиційним купанням, загорянням та повноцінним релаксом.

Гостям Лазурного буде цікаво відвідати кургани,  яким налічуєтсья аж 5 тисяч років, а також — косу-острів з колоритною назвою Джарилгач.

1. Яремче

orion-intour.com

І як же ж не згадати про Яремче, що на Івано-Франківщині. Це місце є популярним серед туристів  і взимку, і влітку.Чарівна природа цього краю дозволить поринути у спокійне життя, де можна безкінечно  милуватися мальовничими панорамами.

Туристи тут можуть відвідати водоспад, підвісний міст над Прутом, заповідник з дикими тваринами та залізничний міст, який був побудований більше 100 років тому.

Владислава РАТУШНА