5 пісень, з якими треба святкувати День святого Патрика

 

День Святого Патрика — ірландське національне свято, яке щороку відзначають 17 березня на честь небесного покровителя Ірландії Святого Патрика. Останнім часом свято стає популярним і в Україні

В це свято прийнято одягатись в зелений колір, танцювати ірландські танці та слухати ірландську музику. Тому для вас ми підібрали топ – 5 пісень до Дня святого Патрика, які неможливо оминути 17 березня.


Barleyjuice — Weekend Irish

Прекрасні музиканти з Філадельфії змогли настільки талановито передати атмосферу ірландских земель, що просто не віриться, що цю веселу пісню написали американці, а не корінні жителі країни святого Патрика!


The Chieftains — Ev Chistr ‘ta Laou

Традиційна бретонська пісня стала інтернаціональною після виконання її безліччю колективів із різних країн. Дуже полюбляють її і ірландці! Особливо у виконанні «рідного» ірландського гурту The Chieftains.


Irish Rovers — The Unicorn Song

Ця пісня насправді  належить гурту Brobdingnagian Bards. Але свого часу Irish Rovers знайшли цей чудовий трек і не змогли оминути — музиканти перетворили її в улюблену пісню ірландців.


The Dubliners — Whiskey In The Jar

Це не просто пісня, це справжня класика від ірландського бенду, що в Україні звався б просто -«Дублінці»! Вона вважається народною піснею ірландців та розповідає про нелегку долю розбійника. Цю музичну композицію переспівували в різні часи десятки виконавців — і мабуть попереду ще буде багато каверів, адже пісня — суперенергійна.


Marc Gunn – The Leprechaun

«The Leprechaun» є оригінальною піснею, яку автор написав саме в День святого Патрика в 2001 році. Цю пісню можна співати весело та довго, вона є популярною навіть серед дітей.

Підготували Ілона СКИДАН та Олександра ЛОЗОВ’ЮК