5 YouTube-каналів на всі випадки життя

Як відомо, існує 8 основних сфер життя, які ми маємо гармонійно розвивати. Це здоров’я, самовдосконалення, духовність, покликання, забезпеченість, родина, друзі та відпочинок.

Жодні блогери не спроможні покращити наше життя, але вони можуть підказати, яким чином це зробити. Чому б не дивитися YouTube, отримуючи не тільки задоволення, але й користь?

1.   Євгенія Стрілецька – для психічного здоров’я

ю1

Обережно! Відео Євгенії Стрілецької допомагають зрозуміти себе та налагодити відносини з іншими.

Від більшості блогерів, які розповідають про психічне здоров’я, Євгенію Стрілецьку відрізняє її компетентність та професіоналізм. Доказ тому – диплом про закінчення медичного університету, досвід роботи у психічній лікарні та численні практики з клієнтами. До речі, відео про все це є на її каналі.

Якісне зображення, приємна манера спілкування та надання корисної інформації з багатьох тем, які стосуються психоаналітики – ось принаймні 3 причини, чому її відео варто подивитися.

2.   Євген Комаровський – для фізичного здоров’я

ю4

Мабуть, ніколи світ не цікавився медициною так сильно, як зараз. Блог доктора Комаровського – це справжня знахідка під час пандемії коронавірусу. Інформація про останні дослідження, відповіді на хвилюючі питання, поради, що робити, щоб не захворіти і як поводитись у разі захворювання – про все це можна дізнатися на його каналі.

Не марним буде подивитися й старі ролики, де зібрано чимало корисної інформації. Доктор Комаровський надає медичні поради у своїй переконливій іронічно-жартівливій манері, що не може не сподобатись.

3.   Антон Птушкін – для відпочинку

ю3

Обрати найвищу якість, ввімкнути відео на великому екрані та отримувати естетичне задоволення.

Якщо хочеш подивитися на досконало зняті й змонтовані відео – тобі на канал Антона Птушкіна. Це блог про подорожі, а ще – натхнення, любов до життя та відмінне втілення ідей.

4.   Анастасія Кей – для самовдосконалення

ю5

Настя працювала в консалтингу 8 років, а зараз вивчає нейронауку та освітню психологію в Гарварді. У своєму блозі вона ділиться знаннями з глядачами, розповідаючи, як можна підвищити продуктивність і стати кращим спеціалістом у своїй сфері. На її каналі також є відео, присвячені подорожам, вивченню іноземних мов та догляду за собою.

5.   Mash Video – для розширення світогляду

ю2

Інколи ми буваємо доволі категоричними у своїх судженнях. Канал Mash Video допоможе подивитися на ситуацію очима інших і стати лояльнішими до людей, думка яких відрізняється від твоєї.

Авторка: Леона Баглаєва