7 корисних додатків для Android: перевірено на власному досвіді

Смартфони давно вже стали нашими найліпшими "друзями" і помічниками. Сьогодні Google Play пропонує безліч додатків та програм для них, що можуть стати у пригоді: від різноманітних ігор до корисних додатків для навчання й роботи. Саме останнім хочу приділити увагу та розказати про зручні та безкоштовні програми. Можливо деякими з них ви вже користуєтесь, однак сподіваюсь, що про інші ви ще не чули.

techbakbak.com

Розпочну з додатків-редакторів, що допомагають обробляти, редагувати, монтувати аудіо-, відеозаписи та фото.

1. Audio MP3 Cutter Mix Converter and Ringtone Maker

(Розмір 11 MB)

Audio MP3 Cutter Mix

Вона стане корисною у випадках, коли треба швидко обрізати, об’єднати, звести аудіозаписи. Також програма вміє вирізати звук з відеофайлів та містить аудіоконвертер (формати видно на скріншоті нижче).

формати аудіоконверту
2. LightX

(Розмір 17 MB)

LightX

Це фоторедактор, схожий на спрощений варіант фотошопу. Він дозволяє редагувати ваші фото: вирівнювати колір, прибирати плями, відбілювати потрібні елементи, додавати фон, обрізати його чи обрані об’єкти, робити колажі, прикріплювати стікери та багато іншого. Як для мобільного додатку, він надає доволі багато можливостей. Єдине зауваження – це те, що у безкоштовній версії перелік функцій менший та якість не така, яку пропонує платна. Однак, на мою думку, цього цілком достатньо для користування, тому потреби встановлювати платну версію в мене немає.

3. InShot

(Розмір додатку залежить від пристрою)

InShot

Це редактор, який дозволяє коригувати відео (накладати музику, змінювати швидкість, додавати текст, стікери, змінювати фон та інше) та фото (робити колажі, обробляти їх (накладати фільтри, регулювати, вставляти в рамки і т.д.). Формати для відео, які підтримує програма – це MP4, MOV, AVI, FLV, 3GP. Це дуже зручний додаток для тих, в кого часто виникає потреба працювати з відеофайлами. Програма не складна у користуванні і надає багато можливостей.

4. YouCut – Відеомейкер та редактор

(Розмір 20 MB)

YouCut

Програма на відміну від попередньої працює лише з відео, але дещо зручніша у роботі. Є багатофункціональною: обрізає, накладає музику, текст, фільтри та задній фон для відеофайлів. Також вона не накладає водяні знаки.

5. WPS Office

(Розмір залежить від пристрою, менше 35 MB)

WPS Office

WPS Office

Це вельми необхідний додаток, який дозволяє працювати в телефоні з різними офісними документами, архівувати, редагувати, дивитися їх та навіть сканувати. За допомогою нього можна робити в різних документах правки, помітки. Форматів, які підтримує додаток доволі багато: doc, docx, wpt, dotm, docm, dot, dotx / xls, xlsx, xlt, xltx, csv, xml, et, ett / PDF / ppt, pot, dps, dpt, pptx, potx, ppsx / txt / log, lrc, c, cpp, h, asm, s, java, asp, bat, bas, prg, cmd. У цій програмі можна прямо у смартфоні створити презентацію, документ чи таблицю. Тому для тих, хто читає книжки зі свого пристрою чи має справу з офісними документами, цей додаток стане незамінним.

6. eReaderPrestigio

(Розмір 23 MB)

eReaderPrestigio

Ті, хто полюбляють читати книжки в телефоні, мабуть, вже знають про цю програму. Вона дозволяє читати книги у різних форматах (FB2 (и FB2.ZIP), ePub (ePub3), PDF, DJVU, MOBI, PDF, HTML, DOC, RTF, TXT, а також у аудіо форматах MP3, AAC, M4B TTS). Окрім читання можна регулювати яскравість та колір екрану, робити позначки та зберігати цитати. Також через програму можна завантажити безкоштовно або за гроші книжки в електронному вигляді. Бібліотека безкоштовних книг  — 5000.  Мінуси в тому, що деякі формати програма погано адаптує для читання. Один із найзручніших форматів для читання у ній – це FB2. Через те, що велика кількість електронних книг в Інтернеті саме у форматі FB2, програма стала для мене корисною та зручною.

7. Dict En-Ru

(Розмір 7,9 MB)

Dict En-Ru Android

Це — російсько-англійський та англійсько-російський словник. Його перевага в тому, що він працює без підключення до Інтернету. Мені він подобається тим, що в ньому є, окрім перекладу слів, ще й транскрипції з правильною вимовою. Також він подає декілька значень слова та його значення в словосполученнях і контексті. Коли немає Інтернету та треба швидко щось перекласти, він стає у пригоді.

Сподіваюсь, що інформація про ці додатки була для вас корисною та знадобиться в майбутньому.

Ірина КРАМАРЕНКО