7 причин вивчити англійську мову

Пам’ятаєте, як всі колись вчились кататися на велосипеді? Або користуватися смартфоном? Ми робили це наполегливо, самовіддано, бо дуже не хотілось бути гіршими за інших! До того ж це здавалось чимось корисним та тим, що захоплює. Нас не зупиняли необхідність витрачати час, недосконале розуміння того, як працюють механізми всередині приладу або фактори, що відволікають. Як-то кажуть, якщо маєш бажання, то можеш все.

Зараз, мабуть, у кожної людини є перелік справ, до яких ніяк не доходять руки. Чи не у всіх таких списках можна побачити пункт з вивченням іноземної мови.

Високий рівень володіння англійською надає нам безліч переваг. Про це знають усі, але час від часу забувають. Ось 7 «нагадувань», чому варто вивчати англійську.

1.   Всеосяжність

Англійська мова використовується майже в усіх сферах діяльності. Актор ти, менеджер, програміст, лікар або журналіст – знання англійської допоможе стати кращим фахівцем.

2.   Доступ до різних джерел інформації

Шукаючи інформацію лише на російськомовних або україномовних джерелах, ми не даємо собі побачити повну картину та отримати всі знання з теми, яка нас цікавить. Англомовні ресурси містять чимало корисного. Володієш мовою – володієш інформацією.

3.   Знайомство з новою культурою

Знайомлячись з новою мовою, ми дізнаємося більше про країни, де вона використовується, і її носіїв. Ще зі школи відомо, що London is the capital of Great Britain, а weather – найпоширеніша тема для розмови. Здається, час дізнаватися більше.

4.   Впевненість у собі

Впевненість у собі – закономірний наслідок отримання нових знань і навичок, як-от вивчення іноземної мови. Знаєш англійську – й іноземці з їх «складними» питаннями вже не зможуть поставити тебе у незручне становище.

5.   Економія часу і грошей у подорожах

Приїхати в іншу країну і не знати, куди йти – одна ситуація. Приїхати в іншу країну і не знати, як порозумітися з її громадянами – зовсім інша.

Англійська – це міжнародна мова. Нею володіють більше пів мільярда людей. Знати англійську – це знати, яким транспортом скористуватися, які місця відвідати і де купити їжу, одяг або сувеніри з найменшими втратами для гаманця.

Без знань англійської мови подорожувати з комфортом вдасться навряд чи.

6.   Широкий вибір вакансій

Всі зацікавлені в тому, щоб займатися улюбленою справою та отримувати високу заробітну плату. Знання англійської стане чудовим доповненням до інших навичок і особистих якостей в резюме й розширить перелік доступних вакансій.

7.   Самовдосконалення

Вивчаючи іноземну мову, ми прокачуємо не тільки свої знання, але й пам’ять, грамотність та вміння виконувати декілька задач одночасно.

Авторка: Леона Баглаєва