Аліна Кашевська: Університет краще ніж школа!

Закінчивши школу, кожен із нас  обирає свій життєвий шлях,   а з ним і  майбутню професію.  Перший курс - саме той курс коли перед першачками відкриваються нові «двері»  в світле,  насичене і яскраве майбутнє з новими можливостями , перспективами та знайомствами. Ми поспілкувалися  про студентське життя з однією із  студенток  ЗНУ першого курсу,   факультету журналістики Аліною Кашевською:

-Розкажи звідки ти, як ти обирала навчальний заклад та спеціальність, чим керувалася?

— Я з міста Запоріжжя вчилася у гімназії № 27. Взагалі я планувала пов’язати свою професію з туризмом, але в мене не вийшло, і я в останню хвилину подала заяву на журналістику, і потім же в останні дні прийому прийшла і подала документи.

-Рідні схвалюють твій вибір професії?

— Так.

Як готувалася до вступу, складно було?

— Ні, зовсім не готувалася, з нуля. Була впевнена в своїх  силах.

-Як тобі студентське життя, які враження від перших місяців навчання?

— Досить швидке і насичене. Ось я готуюся до кубка першокурсника, все дуже цікаво.  Група в мене теж дуже хороша. Навчатися…. Ну  взагалі я ще не розумію подобається мені чи ні, але поки що мені навчатися легко.

-З якими складнощами можливо зіштовхнулася у процесі навчання?

— Спочатку мені завжди нічого не зрозуміло,  а потім я включаюся і мені без якоїсь допомоги все зрозуміло. Ну я сама розумію що мені потрібно робити.

— Чи є  вільний час? Як його проводиш ? Чи є хобі?

— В мене є вільний час і я ходжу до спортивної зали на фітнес. Серіали полюбляю дивитись. Також я ходжу у модельну школу, моделлю ще не працюю, це так —  для свого розвитку. В мене проходять TFP зйомки це коли ти нічого не платиш фотографу , тобто він отримує собі фото,  а я собі.

-Як ти вважаєш, що найголовніше для твоєї майбутньої професії?

— Взагалі потрібно розуміти, що ти робиш. Потрібно бути кваліфікованим організованим… І мати якісь певні риси характеру, яких потребує ця професія. В собі я бачу наполегливість, впевненість та багато чого іншого.

-Яку пораду хотілся б дати нинішнім абітурієнтам?

— Перше це не хвилюватися, тут викладачі досить лояльні, все дуже добре, навчатися не складно. Взагалі університет краще ніж школа!

                                                                                         Автор: Ольга Іванова