Бакалаври факультету журналістики сьогодні отримали свої омріяні дипломи

??Випускників привітав проректор з наукової роботи Васильчук Геннадій Миколайович. Він побажав нашим студентам дотримуватися двох правил: бути принциповими та людяними.
? Декан факультету Костюк Віктор Володимирович побажав «іменинникам» не зупинятися на здобутому та творчо і відповідально пронести звання випускника факультету журналістики ЗНУ.
?Звернулися до випускників і їхні куратори Олена Усманова, Інна Горбенко, Людмила Чернявська, які були поряд впродовж всього періоду навчання. Вони побажали успішно освоювати улюблену професію, сміливо та впевнено йти по життю і незабувати рідні стіни факультету.
? На завершення свята заступниця декана з навчальної роботи Тяпкіна Наталя Іванівна висловила слова вдячності батькам і членам родин випускників за підтримку та довіру. Вона також подякувала студентам-активістам і побажала всім не розгубити цінності рідного факультету.
Також музичні привітання пролунали від випускника факультету журналістики 2005 року Анатолія Сердюка та випускниці 2021 року Алли Яременко ?
Крокуйте сміливо по життю, наші любі в випускники ? Підкорюйте нові вершини, діліться своїм досвідом та ставайте найкращими представниками своєї справи ?
Фото: випускників та викладачів журфаку