Барбара Уолтерс: найвпливовіша ведуча сьогодення

Однією з найвпливовіших ведучих сьогодення є Барбара Уолтерс. Вона була першою жінкою в Америці, яка здобула успіхів на телебаченні. 

Після навчання в коледжі Сари Лоуренс майбутня телеведуча влаштувалась в невиличне рекламне агентство WNBT-TV. Займалась написанням прес-релізів та продюсувала дитячу програму «Запитай камеру». Звільнилась через скандал з начальником. Він змушував вийти за нього заміж та нападав на хлопця Барбари.

Не дивлячись на жорсткий харасмент вона не склала руки та продовжила продюсувати, але вже в агентстві WPIX, «Шоу Елоізи МакЕлхон». Здобувши достатньо досвіду Барбара Уолтерсвипустила авторську програму на телеканалі Сі-Бі-Ес «Ранкове шоу», яке знайшло гідний відгук від глядачів. Але перші проміні слави журналістка отримала, коли вела передачу «Today» на NBC. Цій програми вона присвятила 10 років свого життя. Зрозумівши, що її серце вже не горить цією справою, що для неї важливо, перейшла на канал АВС у ролі ведучої вечірніх новин «20/20».

Багато колег-чоловіків Уолтерс були обурені і відверто критикували її новоспечений успіх. Найбільш відвертим був її співведучий ABC, Гаррі Резінер, манера протегування якого була помітна перед камерою. Критики також залишалися скептичними щодо кваліфікації Барбари як надійного журналіста і ставили під сумнів цей крок як рекламний трюк ABC News, щоб заробити «статус зірки». Проблем з довірою до Уолтерсдодала відома пародія Джилди Раднер на «Бабу Ваву» Saturday Night Live, в якому Раднерперебільшив незначну мовну утруднення Вальтерса. Незважаючи на те, що дослідження ринку ABC показало, що аудиторії чоловічих ведучих новин не є виключно переважними, рейтинги вечірньої програми новин були катастрофічними, і мережа випустила Waltersпротягом двох років.

Протягом багатьох років Уолтерс вдосконалював мистецтво «особистості журналістики» та «бути першим» інтерв’ю. Її іноді дорікають за те, що вона демонструє особисті емоції, щоб накачати рейтинги, і покладається на «софтбол-питання». Однак всебічний і широкий спектр інтерв’ю Уолтерса представляє глибоку хроніку особистостей, які вплинули на останнє 20 століття. У 1995 році Уолтерс провів перше інтерв’ю з Крістофером Рів після аварії на конях, яка залишила його паралізованим. Наступного квітня ця трансляція отримала престижну премію Джорджа Фостера Пібоді. У 1999 році двогодинний ексклюзив Уолтерса з колишньою стажеркою Білого дому Монікою Левінський увійшов в історію мовлення як найвища рейтингова програма новин, що коли-небудь транслювалася в одній мережі.

Уолтерс проводив своєчасні інтерв’ю зі світовими лідерами, надаючи глядачам більш тривимірний погляд на цих великих особистостей. До них належать іранський шах Мохаммед Реза Пехлеві; перша жінка-прем’єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер; Далай-лама; Перший посткомуністичний президент Росії Борис Єльцин; та президента Венесуели Уго Чавеса. Беручи інтерв’ю у лівійського диктатора Моамара Каддафі, Уолтерс зіткнувся з ним: «В Америці ми читаємо, що ти нестабільний. Ми читаємо, що ти божевільний». Вона кинула виклик Фіделю Кастро через відсутність свободи преси на Кубі, на що він погодився. Незабаром після терактів 11 вересня вона поїхала до Саудівської Аравії, щоб взяти інтерв’ю у брата Усами бен Ладена, а також міністра закордонних справ Саудівської Аравії принца Сауда та кількох чоловіків і жінок середнього класу Саудівської Аравії. Загалом, інтерв’ю показали іншу картину населення Саудівської Аравії та їхнього погляду на світ у той час, коли більшість американців переживав той факт, що 15 із 19 викрадачів були з Саудівської Аравії.

В останні роки своєї кар’єри Барбара була ведучою власного шоу «The View», за яку отримала премію «Еммі».

За свою вражаючу кар’єру Уолтерс була удостоєна багатьох нагород, серед них найвища нагорода Закордонного прес-клубу — Премія Президента, в 1988 році; вступ до Залу слави Академії телебачення та мистецтв у 1990 р .; премія ЛоуеллаТомаса за кар’єру в журналістській майстерності в 1990 р., премія за життєві досягнення від Міжнародного фонду жіночих медіа, в 1991 р .; премія «Муза» від Нью-Йоркських жінок у кіно і телебаченні в 1997 році; нагорода за життєві досягнення Національної академії телевізійних мистецтв і наук у 2000 році; і зірка на Голлівудській алеї слави в 2007 році, а також 34 денні та першочергові нагороди «Еммі». Уолтерс також отримав почесні докторські ступені в Університеті Бен-Гуріона в Єрусалимі, Університеті Хофстра, Коледжі Мерімаунт, Університеті штату Огайо, Коледжі Сари Лоуренс, Університеті Темпл та Уітон Коледжі.