День матері у 2021 році

  Мама - перше слово, головне слово в кожній долі.  День матері - це одне з найбільш зворушливих свят! Мати у кожного єдина і неповторна! День матері відзначається кожного року у другу неділю травня.  Свято є міжнародним і в різних країнах світу припадає на різні дати, але в більшості країн це теж друга неділя травня.

У цей день прийнято вітати матусю. Прийнято дарувати квіти і цукерки, але все ж кращий з усіх подарунків – це подарунок, зроблений своїми руками. Також, це чудова можливість провести день у сімейному колі: щось приготувати, відправитися на пікнік або зіграти в різні спортивні ігри.

Цьому святу вже більше ста років.  У 1907 році молода американка Анна Джарвіс з Західної Вірджинії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно пішла з життя.  Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб з пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Але краще не чекай свята, щоб сказати мамі, як ти її любиш. Скажи просто зараз!  Не чекай відповідного моменту, а роби момент відповідним!

Єлизавета Коломоєць