День сміливих рішень

День сміливих рішень відзначається 27 травня 2021 року. Свято створене для того, щоб у невпевнених людей з'явився привід зважитися на зухвалий відчайдушний крок. У кожної людини в житті є вчинки, на які він не наважується. Цей день - чудовий привід зробити той крок, на який не вистачало внутрішніх сил раніше.

Сміливе рішення приходить спонтанно або є плодом довгих роздумів і вагань. Воно необов’язково оптимальне і правильне. Але краще шкодувати про скоєне, ніж про згаяний. Адже надані долею шанси не повертаються.

Думка про те, що сміливі вчинки властиві сильним особистостям, лідерам — помилкове. Таким людям в силу свого положення частіше доводиться робити вибір, приймати серйозні рішення, адже на кону часом стоїть доля і подальше благополуччя інших. Для середньостатистичної людини сміливим кроком може стати все що завгодно: створення сім’ї, зміна роботи або місця проживання, стрибок з парашутом. Те, що для одних людей є рутинним і буденним, для інших представляється нездійсненним. Головна причина цього — страх.

Сміливе рішення — не подвиг, а скоріше вчинок, який спрямований на підвищення власної самооцінки.