Готуємось до Великодня. Способи прикрашання крашанок.

На носі Великдень, треба випікати пасочки та фарбувати крашанки, але вже набридло фарбувати банально, тому ми зробили підбірку способів, як зробити це оригінально, та здивувати гостей і просто прикрасити святковий стіл.


Спосіб 1.
Пензлем нанести рівний шар клею на яйце. Обваляйти яйце в сухих блискітках, поки воно не буде повністю ними вкрите. Також для чіткої обробки спочатку пофарбуйте яйце в той же колір, що і блискітки і робіть на забарвлених яйцях красиві візерунки і написи.

Спосіб 2.
Напевно, це буде найулюбленіший дитячий варіант декору. Тут можна намалювати все що завгодно — героїв улюблених мультфільмів, і великодніх зайців і тд. Порада: всю процедуру з акрилом краще проробляти в одязі, який не шкода, він практично не відпирається після засихання.

Спосіб 3.
Такий варіант викличе захват у будь-якої дівчинки. Використовуйте помаранчевий лак для нігтів, щоб нанести плями. Дайте висохнути. Використовуючи чорне полірування, намалюйте окантовку навколо країв плям. Варіантів малюнка лаком неймовірна кількість.
Спосіб 4.
Також, якщо ви хочете зробити оригінальним вашим стіл, можна використати перепелині яйця, та розмалювати їх в один з перелічених способів.

Спосіб 5.
Частину крашанок можна обгорнути різнокольоровою фольгою — вийде дуже ошатно і святково. Та займе зовсім небагато часу.

Спосіб 6.
Ще цікавий та простий спосіб — це використати переводні тату або флеш-татуювання,  золота фольга, переливаючись на сонці, виглядає дуже красиво. Її можна наклеїти на заздалегідь зварені і охолоджені яйця. Цвіт скорлупи не має особливого значення, бо  золотисті та срібні наклейки виглядають дуже мило на будь-якій крашанці.

Сподіваюсь, що ця стаття стала вам корисною, та прикрасила ваш святковий стіл.

Катерина Новосад