Як Меланія Трамп прикрасила Білий дім до Різдва.

В останній раз перша леді США подбала про оздоблення президентської резиденції. В цей раз будинок був прикрашений в класичному стилі, а темою оздоблення стала «Прекрасна Америка».

Як зазначає CNN, головний хол Білого дому був декорований на тему балету «Лускунчик» і саме в такому стилі Жаклін Кеннеді в 1961 прикрасила резиденцію в перше тематичне Різдво.

Дизайн, перша леді продумувала особисто і представила 30 листопада відеороликом в своєму Twitter-акаунті. «У цей особливий час року я щаслива поділитися «Прекрасною Америкою» і вшанувати велич нашої великої нації, — також написала Меланія Трамп в своєму особистому Twitter і Instagram акаунті, знайомлячи людей з прикрашанням Білого дому. — Разом ми підносимо землю, яку з гордістю називаємо будинком». Різдвяне оздоблення перша леді представила у вигляді зелених дерев, прикрашених червоними, золотими і срібними кулями і також білими блискучими гірляндами.

Рисунок3

Головну різдвяну ялину доставили до Вашингтона зі штату Вірджинія і встановили в Блакитній кімнаті Білого дому, прикраси для неї створили діти з усіх куточків США. Був виготовлений також традиційний пряниковий Білий дім і вперше цю їстівну композицію включили в Рожевий сад. А Східний зал демонструє літаки, поїзди та автомобілі, а також космічні кораблі, що звисають з зелені та відображається у великому дзеркалі і поїзд «Експрес Білого дому». У Червоній кімнаті прикраси включали данину поваги основних працівників під час глобальної пандемії.

«Пані Трамп особисто відбирала кожну деталь святкового сезону в Білому домі, відзначаючи цю землю, яку ми всі з гордістю називаємо своїм домом», — заявили CNN в офісі першої леді.

Рисунок1

Цього року святкове оздоблення розвішували більше 125 волонтерів, які витратили 106 вінків, 62 дерева, більше 300 метрів гірлянди, 3200 вогнів, 17000 бантів і більше 150 видів листя. А до кінця грудня очікується, що на прикраси прийдуть подивитися понад 25000 чоловік.

підготувала: Єлизавета Баздирєва

Фото: із офіційного акаунту Instagram Меланії Трамп (@flotus)