Які фільми очікують нас взимку 2021-2022?

Цієї зими глядачів по всьому світу очікує приємний сюрприз – зимовий сезон обіцяє бути багатим на новинки, чого вартий один тільки фільм, прем’єру якого вже оголосили прем’єрою року, звичайно ж мова йде про нову частину Матриці. Проте однією ж Матрицею єдині – є й інші, не менш очікуванні новинки.

  • «Людина-павук: Додому шляху нема»

Одна з найочікуваніших картин 2021 року з рейтингом у 99% на КіноПошуку. Події у картині розгорнуться одразу після сюжету попередньої частини – особистість Пітера Паркера розкрита підступним Містеріо і Павучок повинен прийняти відповідальність, адже продовжувати ховатися від навколишнього світу вже не вийде. В трейлері також можна було побачити добре знайомих для фанатів франшизи про Людину-павука Доктора Восьминога і Зеленого Гобліна, до ролі яких повернулися актори з трилогії Сема Реймі, тож фільм обіцяє бути цікавим.

  • «Крик»

Культовий слешер знов на екранах кінотеатрів – «Примарне лице» знов розпочинає свій кривавий марш по вулицях містечка Вудсборо, і головній героїні Сінді, що страждає від параної доведеться вступити у фінальну сутичку. Варто сказати що в останні часи стало досить популярним відроджувати старі слешер-франшизи, чого тільки вартий «Хелловін» та менш вдалий «Джиперс Кріперс». Залишається сподіватися, що відродження франшизи «Крик» не стане її виродженням.

  • «Морбіус»

Доволі багатостраждальний фільм, бо переносився вже як мінімум двічі. Головний герой – лікар Майкл Морбіус, що з самого дитинства хворіє від рідкісної хвороби крові й присвятив життя пошуку ліків. Сподіваючись що його врятує кров кажанів, лікар вирішується на ризиковий експеримент. Однак результат виявився для нього зовсім несподіваним – Морбіус поступово перетворюється у кровожерливого монстра. Мораль наступна – не поспішайте ставити опити на самому собі, якщо не хочете перетворитися в якусь тварюку.

Підготував Грицун Микита