Кіноіндустрія та карантин: підбірка фільмів, на які вплинула пандемія.

Актори, режисери та усі ті, хто  бере участь у створюванні кіно,  мають таку ж загрозу захворіти, як і усі ми. А це означає, що багато зйомок та прем’єр було перенесено та скасовано через пандемію, яка розгорнулась у всьому світі. Ми підготували підбірку фільмів, котрим ще доведеться підкорити серця глядачів.

Фільм «Бетмен»
Усім відомий Бетмен знову розпочне свою діяльність рятувальника Ґотему, він братиме участь у детективному розслідувані, а також зіткнеться з декількома злодіями. Вихід фільму було перенесено з жовтня 2020 на березень 2022 року.

Рисунок2

Фільм «007: Не час вмирати»
Джеймс Бонд залишає службу в МІ-6 і насолоджується безтурботним життям на Ямайці, але старий друг просить його взяти участь у місії з порятунку вченого, яка приводить Бонда до таємничого лиходія, який заволодів новими небезпечними технологіями. Прем’єру фільму декілька раз переносили, але наразі остаточним рішенням є квітень 2021 року.

Рисунок3

Фільм «Чорна вдова»
Кінокартина, заснована на коміксах видавництва Marvel Comics, розповідає про супергероїню Чорну вдову та посилатиметься на минуле Наташі в Будапешті. Вихід фільму планувався ще у квітні 2020 року, але був перенесений на травень 2021 року.

Рисунок4

Мультфільм «Міньйони: Грювітація»
Комп’ютерно-анімаційний фільм про міньйонів та їх молодого хазяїна Грю, який має найбридкіші плани для завоювання світу, також був вимушений відкласти свій вихід у світ з червня 2020 року на липень 2021 року.

Рисунок5

Фільм «Фантастичні звірі та де їх шукати 3»
Сюжет сиквелу повністю ще не відомий, але є інформація, що події будуть розгортатися у часи Другої світової війни, на фоні якої буде надмасштабна і фінальна битва між Ґелертом Ґріндельвальдом та Альбусом Дамблдором. Наразі йдуть зйомки фільму, а прем’єра запланована на листопад 2021 року.

 

підготувала Мартинко Марія