Лайфхак дня: що подарувати на 14 лютого? Топ-5 подарунків

Наближається День святого Валентина. На прилавки магазинів наповзають ешелони сердечок всіх 50 відтінків червоного. Але, як би ми не бурчали на нав’язливу атрибутику, це чудовий привід ще раз показати дорогій людині глибину своїх почуттів і, зрозуміло, зробити подарунок. Постає питання — що подарувати?

5 місце: Термокружка.

Навряд чи у вас в господарстві не вистачає черговий керамічної гуртки з романтичної картинкою … Ось термокружка — куди більш корисна річ! Вона дозволить вашій половинці взяти з собою гарячий чай або ранкову каву і заодно буде нагадувати про вашу турботу. Ще вони бувають з USB-підігрівом або змінними картинками. А на металевій зовнішньої колбі можна замовити гравіювання.

4 місце: Плед з рукавами на двох.

Такі пледи просто створені для затишного проведення часу наодинці. Що може бути краще, ніж дивитися фільм удвох з дорогою людиною під затишним пледом? Зрозуміло, тільки мати при цьому повну свободу дій.

3 місце: Футболка з власноруч розробленим гербом.

«Скажіть» ні «банальним футболок з написами» Цар \ Дружина царя «. Цей гумор грунтовно залежався, гірше тільки футболка з фотографією з літньої поїздки — невже ви хоч раз бачили, щоб такі хтось носив?

Але в разі, якщо у вашої другої половинки все ж закінчилися футболки — чому б не придумати для нього або неї справжнісінький герб? Адже хто знає його / її краще, ніж ви? .. Базову інформацію з геральдики можна знайти в інтернеті, як і програму Blazon, призначену для складання гербів.

2 місце: Солодощі.

Шоколад або жувальна гумка Love Is … Це — не банальність, це — класика! Ніщо так не піднімає настрій, як невелика коробка солодощів. Ну, хіба що величезна коробка улюблених солодощів.

1 місце: Кільце. 

Наприклад, смарт-кільце . Але можна, звичайно, висловити свої почуття і за допомогою більш традиційного золотого або сріблястого носія … Зрештою, День всіх закоханих — чудовий привід заявити про свої наміри, чи не так?

Це чудова нагода бути разом. Щастя вам і гарного свята!