Літні канікули: як студенти проведуть своє дозвілля.

Навчальний рік студентів добігає кінця і попереду три місяці вільного часу. Літо – це чудова можливість трохи заробити та спробувати себе в чомусь новому. На ринку вакансій з'являється багато сезонних пропозицій. Тож, як не тільки відпочити, але й заробити молодь замислюється вже сьогодні.

Ярослав Волошин, студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, спеціальність «Право»:1589872300973_516422926

  • У мене немає канікул. Якщо отримаю відпустку, то поїду до Запоріжжя. Планую трохи заробити грошей, аби батькам було легше та на власні витрати. Увечері відпочиватиму з друзями та дівчиною. Також маю список непереглянутих фільмів довжиною у вічність, тож сумувати точно не доведеться.

 

 

Сергій Рогальський, студент Запорізького національного університету, спеціальність «Туризм»:

  • 1589872547395_650105351Я влітку збираюся працювати, можливо піду на службу за контрактом. Хочу поїхати відпочити на море з друзями. Буду балансувати активний та спокійний відпочинок. Мені подобається грати в футбол, займатися на стадіоні, знімати відео в Tik Tok – це свого роду теж відпочинок.

 

 

Марія Паталах, студентка КВНЗ «Запорізький медичний коледж» ЗОР, спеціальність «Лікувальна справа»: IMG_20200519_101642

Я планувала провести свої літні канікули за кордоном, але через пандемію коронавірусу мені довелося кардинально змінити свої плани. Я залишуся в Україні, буду проводити більше часу з друзями та сім’єю. На початку навчального року планувала працювати за професією, але зрозумівши, що поки не маю великого досвіду, переглядатиму сезонні пропозиції. Якщо матиму можливість, то відвідаю заплановані курси та тренінги по професії. Сподіваюсь, що ситуація із захворюваністю на коронавірус в Україні покращиться і я поїду на море.

Сергій Желудько, Національний університет «Запорізька політехніка», спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: 1589872508243_463131756

  • Влітку я продовжу працювати по професії. У студентів електриків немає канікул. Я затребуваний спеціаліст, тож чому б не заробити, коли є час. Увечері переглядатиму фільми, за можливістю зустрічатимуся з друзями.

 

 

 

Максим Зуб, економіко-правовий коледж ЗНУ, спеціальність «Облік і оподаткування»: PicsArt_05-19-10.19.32

  • Літо – це перш за все можливість відновити сили, як можна більше часу проводити з друзями, гуляти на вулиці. З родиною збираємося поїхати на море. Кожен день ходитиму на пляж, увечері влаштовуватимемо вечірки. Після короткого відпочинку збираюся працювати неподалік від моря.

 

 

Опитування підготувала

 Анастасія Андрєєва