Літо для студента — можливість ,відпочити повчитися чи заробити?

Після навчання, сесії, безсонних ночей і нервових напружень , студенти мріють про повноцінний відпочинок, що дає нам літо, але разом і з цим літо -  прекрасний час для саморозвитку або ж підробітку . Хочу розповісти вам, про декілька варіантів проведення літа, для студента, думаю якийсь із цих варіантів підійде саме для тебе, мій читач.

Перший варіант: Робота
Коли як не на канікулах, з’являється вільний час для роботи студентів, саме в літній період роботодавці надають роботу не на постійний термін, що підходить студенту, так і з вибором роботи, є де розгулятися, наприклад в ресторанах на літо завжди йде набір офіціантів, а на деяких фірмах спеціально беруть в помічники студентів. Так само для багатьох студентів з’являється можливість виїхати на підробіток закордон, так багато вибирають для себе Польщу або Чехію.

Другий варіант: Саморозвиток
Цей варіант цього літа для себе вибрала я, у зв’язку з усією ситуацією у світі, подорожувати не сильно хочеться. Літо дарує нам можливості, сили та натхнення, ці ресурси можна використовувати з максимальною користю, щоб особистісно розвиватися і рости. Наприклад, почати засвоювати новий вид спорту, або продовжити розвивати свої професійні навички та хобі.Для цього є маса занять, тренінгів та курсів.
Особисто я буду розвивати свої професійні навички танцю, верхової їзди та хочу освоїти щось нове, таке як вокал.

Третій варіант: всіма улюблений відпочинок
«Коли відпочивати як не влітку» сказав мені мій друг, так думають багато і я не можу не погодитися з цим.
Дійсно, тільки під час літніх канікул хочеться максимально розслабитися, гуляти в таку прекрасну погоду з друзями, їздити на дачу, засмагати на пляжі попиваючи коктейль, ходити на вечірки та звичайно ж подорожувати, ну а для інтровертів, це час переглянути свої улюблені фільми й серіали які вийшли під час навчання, а так само прочитати весь свій список книг.

Літо — це час нових вражень, емоцій, досягнень і спогадів, і як його провести, тільки твій вибір?

                                                                                                                                                     Авторка: Влада Манько