Моя новорічна атмосфера

Новий рік та Різдво Христове — це, перш за все, атмосфера...  Атмосфера чудового свята, зимового дива, доброї казки. Як можна створити цю атмосферу? Ви можете піти до магазину за подарунками для рідних, подивитися фільми з новорічною тематикою, провести час удома зі своєю родиною біля ялинки та їсти мандаринки. Та все це не обійдеться без музичного супроводу. У магазині грають новорічні пісні, у фільмах використовують добре знайомі різдвяні треки, у колі своєї родини хочеться тихенько ввімкнути казкову мелодію та розмовляти про все на світі. І всі ми дуже добре знаємо ці пісні. Я хочу розповісти про виникнення та набуття популярності п’яти своїх найулюбленіших пісень.

Скачать World War Heroes на андроид последняя версия apk 1.23.2.

1. Jingle Bells

Jingle Bells (українською перекладається як “дзвін дзвіночків”) — найвідоміша різдвяна американська пісня, яку виконуюсь у всьому світі. Але чи знаєте ви, що з початку вона була написана для іншого свята? Джеймс Лорд П’єрпойнт написав її для святкування Дня подяки у 1857 році і називалась вона “The One Horse Open Sleigh” (укр. “Однокінні відкриті сани”). Але пізніше пісню стали асоціювати лише з Новим роком та Різдвом, перекладали всіма мовами світу та змінювали текст.

2. We wish you a Merry Christmas

Пісню “We wish you a Merry Christmas” ми можемо досить часто почути у різних магазинах та не всі розуміюсь, що насправді це англійська колядка, а не звичайна новорічна пісня. Походження цього різдвяного гімну бере початок аж у 16 столітті, коли багаті люди суспільства давали різдвяні подарунки співаючим гімни христославам у Святвечір.

3. Щедрик

“Щедрик” — одна з найпопулярніших обробок Миколи Леонтовича, над якою він працював майже все життя. Її переспівували майже усі виконавці, було багато ремейків, уся Україна знає цю казкову пісню. А чи знали ви, що “Щедрик” відомий на увесь світ? Її багато разів використовували в американських телесеріалах: “Сімпсони”, “Гріфіни”, “Південний парк”, “Суботній вечір у прямому ефірі”. Наш “Щедрик” лунав у таких всесвітньовідомих фільмах, як “Один вдома”, “Один вдома 2”, “Гаррі Потер”, “Міцний горішок 2”, “У дзеркала два обличчя” та інших.

4. Пісенька про сніжинку

«Пісню про сніжинку» з кінофільму «Чародії» переписували дуже багато разів і записували найрізноманітніші виконавці. 2002 рік — Дмитро Маліков і поп-група «Дайкірі», 2008 рік — панк рок-група «Пригоди Електроніка», 2014 рік — проект Gitarin.Ru спільно з Наріне Котошян, 2016 рік — Дмитро Маліков і Юліанна Караулова, той же рік — білоруській співак IVAN. А чому б і не запропонувати різні варіанти дуже гарної ніжної пісні?

5. White Christmas

Пісня “White Christmas”, написана Ірвінгом Берліном, за дуже короткий термін стала шалено популярною. Згідно з Книгою рекордів Гіннесса, в усьому світі було продано більше 50 мільйонів синглів із записом пісні. Цю пісню записували різні оркестри, ансамблі, сольні виконавці, наприклад, Френк Сінатра, Елвіс Преслі, Тейлор Свіфт, Боб Марлі і багато інших. Але я впевнена, що багато хто не знав про один факт: пісня, передана у відкритому радіоефірі, стала кодовим сигналом до початку останньої операції американських військ у Південному В’єтнамі — «Поривчастий вітер» (29-30 квітня 1975 року), евакуації американського посольства і всіх залишившихся в Сайгоні американців на кораблі в Тонкінській затоці.

Ніхто не зможе перелічити усі новорічні та різдвяні пісні у світі, їх величезна кількість. Варто лише ввести запит на ютубі типу “новорічні та різдвяні пісні”, тобі дасть тисячі відео по дві години. І все, у твою домівку прийде атмосфера свята та казки.

Інформація взята на uk.wikipedia.org/

Вікторія Головіна, студентка факультету журналістики,

спеціальність журналістика, 5 курс, заочне відділення.