Найкращі країни для подорожей

Багато хто ще не наважується вирушати в дорогу через карантин, але сподіваємося, щоб він скоріш закінчився і нарешті можна буде мандрувати. Тож, пропонуємо топ-5 країн і міст в яких обов’язково потрібно побувати.

Фахівці різних туристичний порталів назвали країни, які варто відвідати.

1. Кращою країною для подорожей дослідники назвали королівство Бутан. Головною туристичною перевагою цієї крихітної країни називають можливість прогулятися гірських стежках Гімалаїв, які незабрудненні сміттям.

с1

2. Наступна країна — це Англія. Їхня кухня відома простими м’ясними стравами.
Однак треба відвідати не тільки міста і паби, а узбережжя, де відкриваються чудові краєвиди.

с2

3. Данія — це справжня країна мрій. Вона не тільки батьківщина знаменитого автора казок Ганса Християна Андерсона і багатьох його героїв, а й місце появи найпопулярнішого в світі конструктора LEGO. А в столиці Копенгагені знаходиться один з найстаріших у світі парків атракціонів.

с3

4. США — це туристичний рай і для дітей, і для дорослих. Єдиний недолік полягає в тому, що це дуже велика країна, і відвідати її всю буде нелегко. Але стільки цікавих парків, пляжів і розваг немає більше ніде в світі. Від Нью-Йорка до Лос-Анджелеса кожен мандрівник знайде відповідні для себе розваги. А додайте ще Аляску на півночі і екзотичні Гавайські острови — вийде неповторне пригода.

с4

5. Ті, хто бажають влаштувати для себе справжню пригоду, повинні відправлятися до Кенії, де багато найбільших у світі ссавці живуть в зелених саванах. А в національних парках Кенії ще є і притулки для тварин, в яких ви зможете погладити носорога, погодувати жирафа, зустрітися з шимпанзе, левами, слонами та іншими тваринами.

с5

Авторка: Ярослава Задорожня