Найочікуваніші мультфільми 2021 року.

Нещодавно ми розглянули довгоочікувані фільми 2021 року, цікаво, що підготували для нас творці мультфільмів, адже не дивлячись на вік усі ми полюбляємо їх дивитись.

 

«Бос – молокосос 2» — комедійний мультфільм

Головний герой тільки на вигляд звичайний малюк, але, якщо придивитися, — справжній лідер, який завжди носить діловий костюм. Після прокату 1 частини студія мільйонну суму, так що DreamWorks Animation нічого не залишалося, крім як робити продовження. До слова, рік тому вийшов мультсеріал, що розповідають про пригоди боса-молокососа і його брата Тіма. Слушать аудиосказку Маугли онлайн.

Рисунок7

«Міньйон: Грювітація» — комедійний мультфільм.

Сіквел «Міньйон» розповість історію знайомого глядачам по кіносеріі «Гидке я» лиходія Грю. Правда, в цьому мультфільмі він ще не став злодієм, а тільки планує отримати це почесне звання. Щоб завоювати прихильність членів суперзлодейской організації, він краде у них дорогоцінний камінь …

Рисунок2

«Монстри на канікулах 4» — комедійний мультфільм.

На екрани вийде вже четверта частина франшизи режисера Генндія Тартаковського. Знову ж, подробиць про сюжет дуже мало, але, за чутками, ця частина стане приквелом основний кіносеріі, тобто мультфільм розповість про дорослішання дочки Дракули, яку звуть Мевіс.

Рисунок3

«Сімейка Адамс: Гарячий тур» —

За рік до прем’єри сиквела студія вже намалювала і випустила короткий тизер — він, на жаль, не розкриває подробиці сюжету, зате красномовно демонструє, що глядачів у другій частині чекає все той же нестримне божевілля.

Рисунок4

 

 

 

 

«Зверопой 2»

Перший «Зверопой» вийшов на екрани в 2016 році. І хоча мультфільм був орієнтований на дитячу аудиторію, основну жарт, яка розтяглася на весь хронометраж, зрозуміли тільки дорослі. Це була велика гумористична пародія на різноманітні шоу з пошуку талантів, що заполонили зараз і американське, і російське телебачення. У кадрі з’являлися співаючі мавпи, слони, їжаки, поросята і багато інших — під музику популярних реально існуючих виконавців. Сюжет сиквела поверне на екрани улюблених свинку Розіта, Майка, дикобраза Еша, горилу Джонні, слониху Міну і всіх інших, з ким встиг перетнутися в першій частині Бастер Муна.

maxresdefault

 

«Три богатирі»

11-й мультфільм кіносеріі, який поки що не має підзаголовка. У червні 2020 го стало відомо, що студія «Мельница» випустить ще як мінімум два сиквела — кожен з них вийде під Новий рік: в грудні 2021 року і в грудні 2022 року. Про сюжет нічого не повідомляється. Перед майбутнім Новим роком відбудеться прем’єра сольного фільму, присвячених одному з найулюбленіших дитячих героїв, — «Кінь Юлій і великі скачки

Рисунок5

 

підготувала: Катерина Новосад