Нові можливості: відомі онлайн-платформи надали безкоштовний доступ до курсів.

Під час карантину ми маємо чудову можливість нарешті завершити всі заплановані справи та знайти час для вивчення чогось нового. Саморозвиток – важлива частина існування кожної людини. Пропоную вам перелік платформ, які надали безкоштовний доступ до курсів та уроків на період самоізоляції та цікавих youtube-каналів.

  1. Nikon online school

Завжди мріяли робити гарні фото? Не знаєте як налаштувати фотоапарат? Прагнете отримати нові знання у сфері фотозйомок? Онлайн-школа Nikon пропонує долучитися до вебінарів відомих фотографів світу. Курси викладаються англійською мовою.

image003

фото: DIY photography

  1. Coursera

Сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін. Після успішного проходження курсу, користувач отримує сертифікат. Платформа співпрацює з багатьма університетами різних країн світу. Протягом навчання студент повинен переглядати відеолекції, деякі з них мають українські субтитри.

image005

фото: Сoursera

  1. ЕдЕра

Пропонує 47 курсів на найрізноматніші теми. Наприклад:

image007

фото: schoolnews.com.ua

  1. Prometeus

Популярний український сервіс. Надає доступ до цікавих курсів, що допоможуть підвищити кваліфікацію або опанувати нову дисципліну. Після виконання всіх завдань та перегляду всіх відеолекцій учасник отримує сертифікат.

image009

фото: Пляшевський ліцей

  1. ILearn

Безкоштовні онлайн-вебінари для підготовки до ЗНО. Після проходження курсів від київських репетиторів на учасника чекає тестування.

image011

фото: UFuture

  1. Geek Journal

Youtube-канал, що містить багато відеорецензій до фільмів, а також останні новини зі світового кінематографа. Чудовий спосіб навчитися аналізувати кінострічки.

image013

фото: Geek Journal facebook

  1. OpenTheatre

Сучасний український театр онлайн. На цьому каналі можна переглянути трансляції вистав, концертів, перформансів, а також дізнатися про останні події культурно-мистецького напряму.

image015

фото: opentheatre.net

 Підготувала: Валерія Лисенко