Про що знімають фільми до Нового року та Різдва.

Новорічні та різдвяні фільми – це вже окремий жанр, який має свою певну казкову атмосферу. Щороку хочеться затишно влаштуватися та переглянути якусь романтичну комедію чи якийсь старий фільм. Отже, що ж подивитися цього року?

«Принц на Різдво»

Юна журналістка їде у відрядження, щоб створити репортаж через вступ принца на престол. Дівчині потрібно залишитися там якомога довше, аби дізнатися таємниці майбутнього короля.

Можливо, трохи типове, але дуже приємне різдвяне кіно для всієї сім’ї. Фільм, що присвячений журналістиці та загадковому принцу, саме те для створення святкової атмосфери.

Легкість сюжету та романтичність кінострічки дозволяють розслабитися та насолодитися духом Різдва.

«Це сталося на п’ятій авеню»

А ось цей фільм якраз для тієї аудиторії, якій набридлі типові новорічні фільми. Події цієї кінострічки розгортаються у післявоєнні часи. Головний герой – звичайний волоцюга, що мешкає взимку в багатих маєтках. Цього року він зустрічає ветерана, якому немає куди йти, та запрошує його до себе. Згодом до них приєднується дівчина.

До речі, завдяки такому незвичному сюжету фільм навіть був номінований на Оскар у 1948 році, бо розповідав про досить актуальну проблему того часу – велику кількість безхатьків серед ветеранів.

«Грінч – викрадач Різдва»

Комедія з улюбленцем мільйонів – Джимом Керрі. Актор грає Грінча – зелену істоту, яка ненавидить Різдво всім серцем. Цього року Грінч замислив позбавити мешканців свого містечка їх улюбленого свята.

Фільм зібрав безліч нагород, тому неодмінно заслуговує уваги. А 2018 року глядачі побачили на екранах мультфільм, який сподобається молодшій аудиторії.

«Оленя Рудольф»

Мультфільм, який хочеться додати до переліку фільмів, бо він здатен доторкнутися до душі як дорослих, так і малечі. Рудольф дуже відрізняється зовнішністю від інших оленів, але від цього його життя кращим не стає.

Протягом мультфільму Рудольф підтверджує дуже просту та стару істину: відрізнятися від інших – не дорівнює бути поганим. Потрібно завжди любити себе таким, який ти є.

 «Один вдома»

Кіно, яке вже стало класикою новорічної програми. Цей фільм відомий багатьом поколінням дітей та підлітків, але його продовжують дивитися та передивлятися кожного року напередодні свят.

Сюжет знають всі: родина МакКаллістерів випадково залишила свого маленького сина вдома одного. Хлопчик починає насолоджуватися самостійним життям, але до його будинку вдираються злодії.

Не подивитися його перед Новим роком – порушити традицію.

«Магазинчик за кутом»

Класична різдвяна мелодрама, що показує життя двох молодих людей, які не дуже ладнають один з одним. За законом жанру, вони закохуються один в одного, а відбувається все це завдяки листуванню. Але головна проблема в тому, що герої не знали, що спілкуються один з одним.

В 1999 році фільм став частиною Національного реєстру фільмів США, а режисер називав своє творіння лише маленькою історією, яка має свій певний шарм.

«Щасливого Різдва»

Життя Кейт ніколи не було простим. А спогади про Різдво у неї далеко не найприємніші. Життя давно вже не здається чимось важливим та цікавим. Але несподівано дівчина знайомиться з хлопцем на ім’я Том. Його присутність багато що змінює та домагає повірити в дива. Саме ж цього ми всі бажаємо напередодні свят.

Валерія Моргун