Що надихає мене на розвиток та творчість?

Бувають дні, коли хочеться знову і знову занурюватися у навчання, щось створювати та бути дуже продуктивним. Інколи ж, навпаки, зникає будь-яке бажання, з'являється апатія, але дедлайни, при цьому, ніхто не скасовував. Що робити в такому випадку? Звідки черпати натхнення? Пропоную вам список речей та справ, що надихають мене на творчість та розвиток. 

Light bulb crumpled paper on a blackboard

  1. Затишна атмосфера

Знайдіть місце, у якому почуватимете себе спокійними і сильними водночас. Це може бути кімната або ділянка парку, улюблене кафе або бібліотека. Вдало підібрана атмосфера допоможе сконцентруватися на справі.

focused_144073773-stock-photo-freelancers-using-laptop-at-park

Фото: Focused collection

  1. Фонова музика

Дуже важлива деталь для мене. Гарні треки надихають і мотивують, але цей спосіб не всім до смаку, адже деяких людей зайвий шум відволікає. Улюблена музика допоможе прискорити процес виконання завдань, але гучність повинна бути середньою.

1536312829_overcoming_anxiety_and_stress

Фото: Молодий буковинець

  1. Успіхи інших людей

Надзвичайно сильно мотивують досягнення друзів, колег, знайомих і т.д. Тут спрацьовує один із природних інстинктів: бути кращим. З’являється бажання розвиватися та підкорювати нові вершини.

image005

 

Фото: Newsdaily

  1. Чітке планування

Перед початком роботи сплануйте свій час і пропишіть план дій. Можна навіть створити мудборд («дошка настрою»), на якій будуть відображені заплановані дії. Таким чином ми ставимо перед собою мету і думка про її досягнення не дасть залишити справу незавершеною. Це стосується не лише роботи, але й мрій та планів на майбутнє.

image007

Фото: ОЛХ

  1. Відпочинок

Аби гарно працювати, треба гарно відпочивати. Влаштуйте собі вихідний. Навіть серед робочого тижня. Відкладіть гаджети подалі від себе. Почитайте улюблену книгу, займіться спортом або прогуляйтеся вулицями міста. Дозвольте тілу відновитися. Це зміцнить не тільки фізичне, а й ментальне здоров’я. В результаті цього, з’являться сили для нових звершень.

image009

Фото: Аспекти

 

підготувала Валерія Лисенко