Топ-5 книжок від яких неможливо відірватись

Напевно, кожен книголюб стикався з такою проблемою, коли починаєш читати книгу, а вона не йде. Бажання дочитувати її до кінця звичайно немає, тобто час витрачено даремно. Щоб запобігти цій ситуації, ми підготували для вас 5 захопливих книжок, які точно зможуть призвести на вас гарне враження.

Джон Бойн «Хлопчик у смугастій піжамі» (2006) к2
Ця розповідь про двох друзів, два погляди на дійсність, дві надії і мрії. Для одного привід для смутку — це будинок в три поверхи, а не в п’ять, розставання з друзями і Берліном, противна старша сестра, а для іншого життя — це постійні побої, голод, втрата близьких, зрада друзів. Але хлопчики знайшли один в одному підтримку, хоч і живуть по різні боки колючого дроту.
Стівен Кінг «Воно» (1986)
к3

«Воно» – історія про дітей, які не входять до числа найпопулярніших, сильних або розумних, розповідь про семеро друзів, які утворюють так званий «Клуб невдах» і стикаються із жахливою, страхітливою силою, що ховається в їхньому рідному місті, силою, що живиться страхом і пожирає маленьких дітей. Сила, яка з’являється як клоун, що тримає руку, повну кульок.

Рей Бредбері «451 градус за Фаренгейтом» (1953)

к4
451 градус за Фаренгейтом — температура, при якій займається і горить папір. Філософська антиутопія Рея Бредбері малює світ майбутнього, в якому всі письмові видання безжально знищуються спеціальним загоном пожежних, а зберігання книг переслідується за законом, інтерактивне телебачення успішно служить загальному обдуренню, каральна психіатрія рішуче розбирається з рідкісними інакодумцями, а на полювання за невиправними дисидентами виходить електричний пес.

Гарпер Лі «Вбити пересмішника» (1960)


к5
Книга передає події 30-х років XX століття, періоду Великої депресії, що відбувалися в штаті Алабама. Розповідь ведеться від імені дитини, але гострота міжрасових конфліктів, соціальних проблем від цього не втрачає своєї сили.

Джон Рональд Руэл Толкин «Володар перснів» (1954-1955)
к6
Книга «Володар перснів» — цілий світ для любителів фентезі, вона є найпопулярнішим творінням минулого століття. Писати про неї можна багато, майже нескінченно, але в цьому немає ніякого сенсу, краще самому спробувати пізнати цей світ.

Це, звичайно, далеко не весь список цікавих розповідей, але ці історії точно зможуть вас захопити. А від яких книжок ви не могли відірватись ні не секунду?

Автор: Богдан Синник