Топ-5 місць відпочинку у Запоріжжі

Запоріжжя — місто на річці Дніпро, з населенням майже в мільйон осіб. Є одним з найбільших адміністративних, індустріальних і культурних центрів півдня України.

Ми спробуємо розповісти, які місця в цьому місті, точно варті вашої уваги.

1. Національний заповідник «Хортиця»

з2

Красивий і славний острів Хортиця — перлина Запоріжжя. Неодмінно, кожен турист повинен відвідати це місце. Добиратися не дуже зручно, якщо у вас немає машини, але на самому острові можна буде взяти велосипед напрокат. Є велика парковка, багато кіосків з різними смаколиками та сувенірами, музей і легендарна Запорізька Січ (де відбувалися зйомки історичного українського фільму «Тарас Бульба». Це відмінне місце, куди можна приїхати разом з сім’єю, і добре відпочити.

2. Каскад фонтанів Райдуга

з3

Каскад фонтанів «Райдуга» і прилеглий до нього Вознесенівський парк – по праву є найкрасивішим місцем Запоріжжя. Саме на цьому об’єкті проходять усі значущі міські заходи — галаслива ярмарка, присвячена Дню міста, яскраві свята, фестивалі та концерти. Це прекрасне місце, для прогулянок с друзями або відпочинку з сім’єю.

3. Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай»

з4

Гарна природа, чисте повітря, чудові атракціони, все це чекає вас в Дубовці. На березі водойми дозволяється годувати качок, лебедів і водяних щурів. Працює прокат човнів і катамаранів, на яких можна проплисти через все озеро. В цілому, непогане місце для відпочинку, особливо цей парк сподобається дітлахам, яким точно сподобаються місцеві атракціони.

4. Парк Перемоги

з5

Доглянутий парк, окремо обгороджені майданчики для занять спортом: з тренажерами, для баскетболу, тенісу та футболу. Багато лавок і великі гойдалки для компанії або парочок. Природа і вид чудові, багато місця для фотосесій, часто на території парку насаджують велику кількість квітів.

5. Запорізька Дитяча Залізниця

з6

Жваве місце, красива природа на території, посаджена і вирощена у вигляді доглянутого парку. Є оранжерея, невеликий зоопарк, тераріум і дитяча залізниця, яка займає друге місце по довжині на території колишнього СРСР. По всьому культурно-розважального центру Запорізької дитячої залізниці панує чистота і порядок.

Писати про гарні місця у нашому місті можна багато, але краще, побачити їх на власні очі. У Запоріжжі дійсно є багато цікавих парків та пам’яток для відпочинку з друзями або разом з сім’єю.

Автор: Богдан Синник