Українські подкасти: світ у навушниках
Сучасні технології значно полегшують наше життя та дозволяють використовувати кожну хвилину з користю. Ранкова чашка кави, приготування їжі чи прибирання можуть наповнити знаннями з тих сфер, що справді тебе цікавлять. Тим паче на карантині всі радили займатись саморозвитком та дізнаватись щось нове, тому на допомогу нам приходять аудіоподкасти.
В їх різноманітті кожен зможе знайти щось по душі. Цьому сприяє й зручність самого формату та тематика: психологія, наука, освіта, авторські та від авторитетних видань. Тож пропонуємо вам підбірку аудіоподкастів, що допоможуть з користю провести свої будні.
Drive Time
Інформаційні подкасти від Громадського радіо про останні новини в країні. Огляд подій здебільшого відбувається в форматі інтерв’ю з експертами. Тематика різноманітна: спорт, політика, технології та багато іншого.
Слухати: Нromadske.radio.
Куншт
Науково-популярний журнал, що публікує подкасти з різних сфер науки та культури. Вплив новітніх технологій на особистість, основи здорового харчування з точки зору науки, спецпроєкти про жінок в історії та дослідження відомих витворів мистецтва.
Слухати: Kunsht.
Медіа Практики
The Ukrainians позиціюють своє творіння як “перший подкаст про українські медіа”, і це справді так. Герої ? прогресивна українська молодь, що організовує медіапроєкти та в усіх деталях розповідає про складнощі, з якими вимушені зустрітися незалежні медіа. Поради, застереження, прогнози та перспективи нових проєктів ? все це очікує нас в кожному випуску.
Слухати: Soundcloud.
Wishdo
Про те як працювати в соціальних мережах, про SMM, цільову аудиторію піар-стратегії та інші цікавинки про сучасні медіа. Як писати якісні тексти, вдало запустити таргет та створити свій візуал? SMM-агентство розповідає про власний досвід, ділиться порадами та застереженнями на початкових етапах роботи в цій сфері.
Слухати: Listennotes.
Digitaliziren
Штучний інтелект, маркетинг, приватність, криптовалюта та віртуальна реальність ? лише маленька частина того, що можна почути в кожному випуску. Обговорення топових програм для мобільних, нових Digital trends та анонсів гучних новинок в технологіях.
Слухати: Soundcloud.
Radio Skovoroda
Справжній клондайк цікавих аудіоподкастів. Хочеш дізнатись щось про креативність та розвинути критичне мислення з логікою? Тоді тобі в Product Garage. Як працювати в великих компаніях, які ризики та можливості відкриваються в цій сфері й все з перших уст від тих, хто в цьому профі. Цікавлять життєві розмови з несподіваними питаннями? Тоді послухай Люди з Андрієм Чемесом. Пісні, жарти, спогади та обговорення відомих подій. Якщо ж хочеться творчої атмосфери, тоді ? Лінія втечі з Ляною Мицько. І це лише невелика частина того, що можна послухати.
Слухати: Radioskovoroda.
Українська правда
Одне з авторитетних українських видань, що публікує також подкасти. Тут і Кляті питання з душевними обговореннями поточних подій та вдалими жартами, й Ранкова доза з книжковими рекомендаціями відомих українців. Що вже говорити про Температура — нормальна!, де лікарі та ведучі розповідають про особливості нашого тіла.
Слухати: Українська правда.
Vertigo: Щотижневик
Короткі подкасти про новинки кіно. Обговорення фільмів, їх переваг і недоліків, прогнози про майбутні проєкти відомих режисерів. Вкінці зазвичай анонси серіальних новинок та кінопрокату. В останньому випуску автори дещо змінили формат, цього разу це роздуми про те, яким буде кіно після пандемії. Які нові можливості нам дав карантин та що буде з відомими кінофестивалями?
Слухати: GooglePodcasts.
Простими словами
Цікаві подкасти про нашу психологію, в першому сезоні ми поринаємо у розмови про те, що нам всім так знайомо, а саме ? наші почуття. Як їх контролювати у звичайних життєвих ситуаціях? Про це нам розповість психотерапевт та співзасновник платформи онлайн-психотерапії TreatField.com.
Слухати: Soundcloud.
“Человеку нужен человек”
Авторський подкаст української блогерки Каті Гайдут. Спочатку планувався як щотижнева розмова з жінками про самоповагу та гармонію, але згодом до розмови почали залучати й чоловіків. Героїні належать до різних професій: це стилістки, засновниці PR-агентств та бізнес-шкіл, ілюстраторки, фуд-блогерки й редакторки відомих видань. Цікаво, що кожну розмову авторка починає зі слів “Хто ти?”, це дає можливість кожному герою розкритись перед слухачем.
Слухати: Anchor.fm.
Авторка: Анна Перекрест