Забобони різних країн світу

На дворі вже XXI століття, але багато з нас досі при нагоді, майже не замислюючись, стукають по дереву, «щоб не було біди», і «про всяк» намагаються не дивитися в осколки розбитих дзеркал skepticsociety.ru.

І нам стало цікаво, які цікаві забобони існують у світі.

  1. Якщо китайцеві подарувати щось, пов’язане з цифрою «4», він може бути сильно засмучений. Ця цифра за вимовою близька до слова «смерть» і все, що з нею пов’язано, китайців лякає. Зате вони дуже поважають цифру «8»!
  2. Якщо до вас у гості приїхав японець, не кладіть його спати головою на північ – погана прикмета! І не пропонуйте фотографуватися втрьох, оскільки центрального героя знімка чекає велике нещастя.
  3. Англієць не зрозуміє укріїнця, який злякався чорного кота. Чорні коти в Британії приносить удачу, їх люблять і бережуть.
  4. Сорока у багатьох народів викликає добрі почуття. Якщо вона стрекоче під вікном – чекай гостей. Хворій людині своєю балаканиною сорока пророкує швидке одужання.
  5. В Ісландії вагітним жінкам не можна пити із тріснутого чашки – дитя може народитися з заячою губою.
  6. Оригінально в Шотландії зустрічають новий рік. Вся родина сидить біля каміна і спостерігає, як у полум’ї згорають всі негаразди. Опівночі відкривають двері, щоб впустити новий рік. І тільки після цього – застілля.
  7. У ірландців здавна склався звичай пройтися по воді з новонародженою дитиною на руках. І це для того, щоб відлякати злих духів – вони страшенно бояться води!

Ось такі цікаві забобони існують у світі. І пам’ятайте: забобони не у прикметах, а в голові!