Американські студенти допомагають інвалідам

Scientists at work, collage   Люди з діагнзом «церебральний параліч» тепер зможуть вільно плавати.

А все завдяки трьом студентам Каліфорнійського політехнічного державного університету , яких надихнув  двадцятирічний Джозеф Корнеліус.

   Джозеф — юнак, з ДПЦ, кожен день проводить лекціїдля всіх оточуючих, як потрібно ставиться до життя  і цінувати все навкруги. Через свій діагноз хлопець не має достатнього м’язового контролю над власними кінцівкам і обмежений у русі порівняно з однолітками. Проте Джозеф дуже любить спорт і регулярно бере участь у марафонах і велоперегонах, але його мрією завжди була участь у змаганнях з триатлону: плавання, велосипед і біг.

   Спеціально для таких активних людей як Джозееф, група студентів розробила пристрій — аквабулліт, який включать у перелік обладнання, яке можна застосовувати на змаганнях серед інвалідів, у тому числі міжнародних змаганнях, таких як Паралімпійська олімпіада. Конструкція має вигляд сітки, яка підтримує людину на воді. Для того щоб захистити обличчя від попадання бризок конструкція обладнана спеціальним щитом. Для комфорту передбачена повітряна подушка, яка підтримує голову.

   Зазначимо, що лікарі вважають, що плавання — це відмінна терапія для людей з церебральним паралічем, тому дана конструкція — це унікальне у своєму роді пристрій, який дозволить полегшити життя людей з обмеженими можливостями.