Арсен Мірзоян оприлюднив новий акустичний альбом «Ніч»

«Сталевий голос» нашої країни Арсен Мірзоян оприлюднив свій новий акустичний альбом «Ніч», який став третім релізом у дискографії музиканта. Свіжа платівка вмістила в себе вісім авторських композицій, серед яких наявні як старі визнані хіти, так і поки що практично невідомі напрацюванняАрсена, які він обіцяє з часом записати у класичному звучанні повним складом.

«Одного разу, під час мандрівки до Луцьку, ми майже випадково зайшли до місцевої студії звукозапису. У той момент ані у нас, ані у звукорежисерів не було на меті записувати матеріал, тим паче цілий альбом. Ми просто взяли у руки інструменти, а хлопці сіли за пульт. Ніч тривала, а ми в ній жили. Ми провели всю ніч на студії, занурившись у музику та не думаючи ні про що стороннє, результатом чого і став диск «Ніч». Це просто наше, нічне, особисте… Та ніч більше не повториться, але ми відчули її настрій, яким наразі готові ділитися зі слухачем», – розповів Арсен Мірзоян.

Варто додати, що трохи згодом Арсен вирушив у тур на підтримку своєї нової акустичної програми, у рамках якого відбулося більше десяти живих виступів містами України.  Свіжа платівка була видана лімітованим тиражем на фізичних компакт-дисках.

Джерело: notatky.com.ua

Марина Галич