Безкоштовні мовні курси та уроки для українців

На сьогодні для українців важливо знати та вдосконалювати іноземні мови. Бо завдяки, наприклад, англійській можна не лише комунікувати в більшості країнах, а й інформувати стосовно подій в Україні. А для тих, хто втратив роботу під час війни, це шанс знайти її в міжнародній компанії. Наразі багато освітніх платформ вирішили підтримати й надати українцям безкоштовні курси на різну тематику, серед них є і вивчення іноземних мов.

Добірка мовних курсів Babbel Застосунок, в якому можна безкоштовно вивчити англійську, німецьку, польську, лише обравши українську як рідну мову. Він містить граматичні курси, словникові уроки, ігри на запам’ятовування слів. Завдяки цим урокам можна навчитися практичним і корисним навичкам, які можна відразу застосувати в розмовах у реальному житті.

Green Forest Мережа шкіл англійської мови, яка пропонує попрактикувати розмовну англійську. Щотижня вони проводять безкоштовні speaking club для різних рівнів підготовки. Розклад занять можна подивитися у Telegram-каналі школи. Крім цього на їхньому сайті можна знайти навчальні відео з англійської та добірки слів та фраз на кожен день. Серед них є також і добірка військових та політичних термінів, які можуть допомогти боротися з російською пропагандою та поширювати правдиву інформацію англійською всьому світу.

LingoHut Пропонує понад 45 мов. LingoHut містить 125 онлайн уроків корисної лексики без попередніх знань.

Duolingo Платформа для вивчення мов надає українцям дозвіл на безкоштовне використання мобільного застосунку. Він дозволяє розвинути навички читання, слухання та говоріння.

EnglishDom Надає безкоштовний доступ на рік до всіх онлайн-курсів англійської мови за промокодом #StandWithUkraine. Навчатися можна на вебсайті або через мобільний застосунок.

Alison Пропонує безкоштовні онлайн-курси із сертифікатами та дипломами. Серед яких понад 200 курсів спрямовані саме на вивчення іноземної мови. Все, що потрібно зробити, це зареєструватися та почати навчання.

Preply Це платформа для вивчення близько 50 іноземних мов онлайн. На ній користувач може знайти собі кваліфікованого викладача з будь-якого куточку світу. Для користувачів з України платформа запровадили програму підтримки з вивчення іноземних мов. Волонтери-репетитори проводять 60-хвилинні групові уроки , щоб допомогти переміщеним українцям вивчити такі мови, як англійська, польська, німецька та інші.

Христина Сафонова