Чи відзначають студенти Запорізького національного університету Хеловін?

Дата Хеловіна в 2017 році - 31 жовтня, а це означає, що вже зовсім скоро настане найпохмуріше свято року з гарбузовим присмаком. За переказами, в ніч перед Хеловіном духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих.  Ми поцікавились, чи святкують цей день студенти Запорізького національного університету?

биналиева

Шахсанам Біналієва, 19 років, факультет журналістики
«Це свято особисто я не святкую. Пам’ятаю, ще в школі хотіла сама організувати Хеловін, домовилася з учителями, приступила до підготовки. Все йшло добре, поки мама не почула демонічну музику в моєму ноуті, яку я накачала для відповідної атмосфери. Загалом, мама була категорично проти того, щоб ми з сестрою займалися подібними речами. Тим більше, моя релігія подібного роду свята не вітає. Ось і, власне, вся причина, через яку я скасувала Хеллоуїн і жодного разу його не святкувала».

тетьк

Анастасія Третяк, 18 років, факультет журналістики

«Святкую переважно з друзями, бо Хеловін — єдине свято, на яке можна одягнути якесь лахміття, перевтілитись в чудовисько і не хвилюватися, що оточення буде показувати на тебе пальцями і говорити на тебе «crazy». Це не є традиційним святом для України, але саме його незвичайність і божевільність чомусь притягує».

мосейченко

Валерія Мосейченко, 18 років, факультет журналістики
«Я не святкую Хеловін, бо не люблю більшу частину свят взагалі. У тій же Америці це хоча б яскраво і барвисто, іншого сенсу в наш час у свят немає. У нас же, це не яскраво і для людей, як на мене, це просто можливість сходити на вечірку. Для мене це нудно».

остапенко

Ольга Остапенко, 18 років, факультет журналістики

«Я не визнаю Хеловін, бо в нас це не вважається святом. Свято повинно мати історію і традиції, а в Україні і в Запоріжжі зокрема, це просто день».

 

підготувала Дарина Плотникова