«Чілдрен Кінофест» сьогодні стартував у Запоріжжі

DSC_1459Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест" розпочався сьогодні в Запоріжжі. Цього року наше місто вперше долучилося до фестивалю. Розпочасвя він о 10 ранку в кінотеатрі "Мультиплекс" з показу анімаційного мультфільму "Пісня моря".

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків. Цього року події фестивалюDSC_1464 об’єднали 14 міст, де глядачі не лише зможуть переглянути стрічки, але й стануть членами журі конкурсної програми. Кожному, хто прийде переглянути той чи інший мультфільм, запропонують бюлетень,  де глядач має надірвати поле з позитивними чи негативними смайликами відповідно до власної оцінки фільму.

Мета цього фестивалю, як зазначив регіональний представник Олександр Кахай, у тому, щоб подарувати запорізьким дітям та їхнім батькам якісне дитяче кіно. Він розповів, що від сьогодні до 7 червня щоранку о 10.00 показуватимуть одну стрічку-учасника фестивалю:


DSC_1471На перегляд кожної стрічки можна зареєструватись поперденьо через інтернет, але на вході до зали також передбачена певна кількість місць для глядачів. Як і у першому випадку, так і у другому перегляд фільмів безкоштовний, розповів один із координаторів фесту Андрій Хмельницький:

Сьогодні на перегляд «Пісні моря» прийшли не надто багато глядачів. Серед дітлахів були також і діти-біженці. Раміль ДегінDSC_1480 розповідає, що йому сподобався зал, де показували кіно, але він, на відміну вад друзів, оцінуватиме його на бюлетні вже після перегляду. Також Раміль поділився емоціями від перебування в Запоріжжі:

DSC_1477Окрім мультфільму «Пісня моря» у рамках фестивалю на глядачів чекатимуть казка «Пінокіо», комедія «Фелікс», фільм про супергероя «Хлопчик-мураха», мелодрама «Йорген+Анна = Любов», а також показ найкращих українських мультфільмів.

Із конкурсною програмою та розкладом показів можна ознайомитись на сайті фестивалю.

Марина Галич