Читання та майстер-клас у книгарні «Є»

«Лев просто прийшов в місто, щоб купити собі капелюх, а в результаті – довелося тікати від розлюченого натовпу. Добре хоч маленька Іріс зовсім не боїться лева. Вона готова заховати його у себе вдома від всіх … навіть від мами з татом. Але що буде, якщо лева помітять? Вони зайшли до батьківського дому, аби Іріс могла належним чином заховати лева. Вони мусили поводитися тихо, оскільки мамі й татові ідея тримати вдома лева могла бути не до вподоби». 

4 травня у Книгарні «Є» пройшла чергова дитяча субота для дітей 4-7 років. Цього разу дітлахи разом із координатором дитячих заходів книгарні «Є» у Запоріжжі Веронікою Безверхою читали книгу Гелени Стівенс «Як сховати лева» та створили маску лева для себе.

Це вже не перший захід для дітей який проводиться у книгарні. Вероніка підкреслила : «Ми вважаємо, що такі читальні суботи для дітлахів дуже важливі. Разом ми практикуємо українську, читаємо нові книжки та обговорюємо їх».

Особливо дітлахам подобаються майстер-класи від Вероніки, коли вони разом створюють щось власноруч. В цьому їм допомагають як працівники книгарні «Є», так і їхні батьки. Як розповіла чотирирічна Зоя — одна з постійних учасниць подібних заходів – вона вже має чималу колекцію поробок та малюнків. Особливо їй запам`яталася субота лютого, коли вони малювали сніговика, якого дівчинка причепила на холодильник.

Варто пам`ятати, що час – швидкоплинний і не встигнеш озирнутися, як діти вже виростають, а підтримка та творчий розвиток дитини впливають на її майбутнє. Тож подібні заходи сприяють всебічному розвитку дітлахів та новим знайомствам.

Матеріал підготували: Маргарита Нікітіна та Юлія Чернявська