Цінувати життя та кожну людину в ньому

Напевно, кожен  помічав, як змінювались наші погляди впродовж якогось проміжку часу. Колись нам здавалося, що, наприклад, та чи інша людина є для нас ідеалом у всіх аспектах: у зовнішності, поведінці,  думках ,смаку до вбрання, музики. Але з часом, ми самі того не  помічаючи починаємо дивитися на неї з іншого боку, і вже ми бачимо недоліки у цій «ідеальній» людині. І нас вже не приваблює те, що раніше здавалось чимось неймовірним і прекрасним

Так само у нашому житті з`являється безліч людей, котрі несуть за собою якусь місію. Можливо, вони зроблять нас безмежно щасливими і будуть дарувати лише радість, але будуть і ті, за котрими залишиться глибокий шрам на душі. І це треба пережити , бо з кожним таким «досвідом» ми починаємо більш детально розбиратися в оточуючих. Доля не дарма посилає нам такі випробування, бо якщо людина сильна духом, в житті їй буде набагато легше пройти усі труднощі.

Отже з віком, ми починаємо більш розбиратися у нашому оточенні. Розуміємо хто і що насправді нам потрібно. До нас приходить те, що нічого в цьому світі не вічно і треба прийняти те, що за чорною смугою завжди буде біла. Цінуйте кожну хвилину життя, бо іншого вже не буде.

Крістіна Журжа