«Dakh Daughters» презентували відео на пісню «Візьми»

Фрік-кабаре Dakh Daughters Band оприлюднили в мережі  live-відео пісні «Візьми». В основу згаданої композиції покладено вірші популярного українського поета та письменника Сергія Жадана, в яких митець зачепив нагальну та актуальну для нашої країни тему біженців, що змушені мігрувати в інші регіони України через війну на Сході та анексію Криму.

«Нам ніколи більше не бачити знайомих облич. Ми з тобою біженці. Нам з тобою бігти крізь ніч», – йдеться у творі. Нагадаємо, що автор цих рядків — Сергій Жадан наразі живе та працює у Харкові, а народився на Луганщині, у містечку Старобільськ.

«Сергій Жадан чув цю пісню у нашому виконанні і вона йому прийшлася до смаку. Йому небайдуже те, що відбувається на Сході України, до того ж, він сам такий хлопака зі Сходу. Молодий поет творить мистецтво і ми логічно продовжуємо його у своєму мистецтві», – зазначила Таня Гаврилюк з Dakh Daughters.

Зафільмоване живе відео з цією композицією стало доступним широкому загалу завдяки професійній роботі учасників студії kirai gigs. Запис проходив під час концерту Dakh Daughters Band у київському клубі Sentrum, який відбувся 5 червня 2015 року.

Джерело:  notatky.com.ua