Де гуляє молодь Запоріжжя влітку (ОПИТУВАННЯ)

"Юніверс" вітає вас з початком літнього сезону 2016 та бажає неспекотної погоди, гарного настрою та цікавого дозвілля! До першого дня літа ми провели опитування в соціальній мережі серед запорізької молоді на тему літніх прогулянок. Питання було таким: яке ж місце в Запоріжжі найкраще підходить для прогулянок влітку?  

m.day.kyiv.ua

Нам було важливо дізнатися думку молодих людей щодо того, де в Запоріжжі вони люблять проводити час; в приємній компанії або в натхненній самоті, не витрачаючи при цьому багато грошей. Ми запропонували деякі варіанти відповідей, у респондентів також була можливість вказати свiй власний варіант відповіді. Що з цього вийшло — дивіться далі.

опитування діаграма вк

Опитування vk.com

Ми опитали 56 респондентів, які є мешканцями Запоріжжя. Майже половина опитаних, а саме 42.5%, назвали кращим місцем свого дозвілля Дубовий Гай. Ще 20% обрали Набережну , за проспект Соборний i бульвар ім. Шевченка проголосували по 10% респондентів. Менша частина вiддала свою перевагу площi Маяковського, площі Фестивальній та порту, всього по 2.5% на кожний з цих варiантiв. Iншi 10% вирiшили запропонувати власний варiант i прокоментувати свiй вибiр.

опитування вконтакте

Коментарі vk.com

Тож, якщо ви ще не були у Парку Енергетиков або сквері ім. Ю. Гагаріна — не зволікайте та завітайте туди. Можливо, саме там ви знайдете улюблене місце зустрічі для прогулянок цього літа!

Автор: Руслан Афончиков