Де в Запоріжжі можна відвідати художню виставку?

Оскар Уайльд писав - "Життя коротке, а мистецтво - нескінченне". Давайте згадаємо, а як давно ви востаннє присвячували час мистецтву? Ходили до театру чи навідувалися до галереї? Можливо, ви не знаєте, яку саме обрати? Давайте ж поговоримо про найвідоміші та найцікавіші галереї нашого міста.

pexels.com

Галерея «Art L», мабуть, найактивніша галерея серед тих, що наразі існують у Запоріжжі. Вона представляє чимало різних за жанром та напрямком робіт, а кількість виставок вже й не перелічити. Сама галерея існує вже десять років, а відкрила її школа-студія «АК». Саме тому відвідування «Art L» – це те, що потрібно новачку, який прагне ознайомитися з мистецтвом, але не знає, з чого саме почати. До того ж, такий візит буде корисним для людини, яка прагне приєднатися до школи живопису.

ua.igotoworld.com

Выставка Елены Андриановой

Фото Ірини Іванченко

Feb-web-yellow-line

Запорізька організація Національної спілки художників України об’єднала живописців, графіків, мистецтвознавців. ЗОНСХУ співпрацює не тільки з професіоналами, а піклується й про розвиток аматорів, талановитої молоді. Завітавши до виставкової залу спілки, ви зможете насолодитися картинами, скульптурами, творами декоративно-прикладного мистецтва і детально ознайомитися з творчим спадком і біографіями художників нашого краю.

виставкова зала спілки художників Запоріжжя

DSCN7973

Feb-web-yellow-line

Галерея «Barannik» – це вельми незвичайне місце. Вона створена Юрієм Баранником у власній квартирі і присвячена сучасному мистецтву. Баранник провів приблизно 400 виставок з 2006 року (рік заснування галереї), переконуючи людей у тому, що мистецтво може і має бути різним.

reporter-ua.com

Фото: Денис Кузнєцов

Фото: Максим Назаров

Feb-web-yellow-line

За рік чимало експозицій змінюються в Запорізькому художньому музеї. Особливо цікаво побачити виставки з роботами, що зберігаються в фондах музею, серед них — картини всесвітньо відомих українських, російських, вірменських та інших художників.

dscn7996

 

Владимир Дахно выставка Запорожье

Фото: Катерина Тимченко

Feb-web-yellow-line

«Афіна Галерея» — художньо-виставкова зала, розташована на прольоті сходів запорізького торгового центру «Афіна Palace». Тут ви можете побачити не лише роботи художників, а ще й фотографів і дизайнерів. У галереї представлені витвори і запорізьких митців, і творчих людей інших регіонів країни. Навіть, якщо наразі ви не маєте багато часу, то все одно можете зазирнути сюди, адже приділити декілька хвилин для перегляду картин і фото в перервах між покупками в магазинах може кожен.

iz.com.ua

В цілому в нашому місті художні виставки можуть з’являтися й на інших «платформах»: у Запорізькій обласній науковій бібліотеці, в фотоклубі, галереї ляльок Ольги Гречухи, і навіть у спортклубі «Будівельник«. Тож, головне завдання — мати бажання та трохи часу, а подивитися буде що. 🙂

Валерія МОРГУН