Дебютний альбом львівського гурту «Sunguns» опублікували в мережі

Після двох років роботи колектив нарешті наважився презентувати власні творчі  результати. Як розповіли учасники гурту, аби надати платівці необхідної інтимності, під час роботи на студії запис вокалу відбувався у темноті, а також при свічках.

 

«Запис альбому проходив у атмосфері спокою та легкості, що надало усім нашим композиціям лірично-ніжного забарвлення, – розповідає про платівку лідер гурту Роман Савицький. – Наш дебютний альбом сповнений щирих емоцій, які ми пропускали крізь себе протягом усього періоду роботи над ним: від написання пісень – до їхнього запису. Недарма реліз лонгплею супроводжується фразою «Ці звуки лиш тобі…», адже ми хочемо наголосити, що усі наші композиції адресовані особисто кожному слухачеві. Наш рецепт – багато лірики, багато щирих емоцій і легкість виконання!».

Матеріал для альбому накопичувався впродовж 2013–2014 років. Робота над диском відбувалася на студії L.E.Music під керівництвом Андрія Лемішки, який вже встиг попрацювати із колективом над композиціями «Портрет», «Be With You» та «Going To The West».

Інтернет-реліз «Тобі» налічує одинадцять композицій, у той час як фізична версія альбому на компакт-дисках та його цифрові копії у магазинах iTunes і Google Play матимуть кілька додаткових треків.

Інтернет-версія «Тобі»:

Джерело: musicinua.com