День знань в стінах Запорізького національного університету

Перше вересня  - це яскрава і незабутня подія не тільки у житті школярів, а і студентів Запорізького національно університету.

Розпочалось наймасштабніше свято цієї осені з виступів учасників вокальної студії «Кантилена» Центру культури ЗНУ, які порадували гостей живим виконанням численних номерів своєї програми.Студентів чекало чимало конкурсів та частувань від партнерів вузу. Запорізький національний як вуз славиться своїми традиціями, з особливим теплом звернувся ректор унівеситету під час свята і до ветеранів педагогічної праці, які відвідали університет. Голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Мостовий запевнив молодь, що перед нею відкриваються найширші можливості. Гість висловив захоплення, що за останні 2-3 роки університет і його студмістечко зазнали чимало змін.

Наприкінці офіційної частини ведучі Аліна Ващенко і Артем Левадний подякували за урочисте святкове звернення ректора ЗНУ до першокурсників і запросили їх на знайомство з факультетами, екскурсії студмістечком вузу.

Варто зазначити, що під час свята для всіх охочих працювали чотири творчі зони від Центру культури: українська, студентська, молодіжна і фотозона мрії. Викладачі та студенти, які приєдналися до флешмобу вишиванок, охоче фотографувалися тут, знімали пам’ятне відео і позували для Селфі. Але найтепліші подяки звучали на адресу неймовірно яскравого декорування студмістечка від Центру культури ЗНУ: мова йде про різнокольорових помпонів з гофро-паперу, розміщених над майданчиком, яскраві арки, прикрашені квітами, численні феєрверки з конфетті і багато інших неперевершених дрібниць, які зробили це свято дійсно незабутнім.

 

Миколай Фролов зробив неофіціальне привітання студентів, спеціально для нашої редакції — “Завжди бути оптимістами, завжди долати маленькі-великі перешкоди які на вашому шляху. Вірити в себе в свою Україну, і в Заопорізький національний університет і без умовно в ректора”

Ось таким був це        й важливий день, бажаемо вам гарного навчання і високих балів на іспитах.

https://www.youtube.com/watch?v=AwA1hB-y9ls

https://soundcloud.com/katerina-shpor/1-veresnyawav

Катерина Шпор