До дня вшанування пам‘яті Н. І. Махна проведено Кубок України зі «Спасу»

10 листопада у Запоріжжі в спорткомплексі ЗНУ було проведено Кубок України з українського рукопашу «Спас» на честь пам‘яті Н. І .Махна.

Поборотися за призи чемпіонату приїхало більше ніж 200 спортсменів із різних українських міст (крім Запоріжжя й області – Київ, Харків, Дніпро, Черкаси, Павлоград).

Після урочистої вступної промови осередки продемонстрували вправне володіння бойовим мистецтвом «Спас» та елементи самооборони у вигляді показових виступів.

«Я займаюсь «Спасом» уже два роки. На обласних змаганнях одержала друге місце і вирішила спробувати свої сили на Всеукраїнському рівні. Налаштована на перемогу! «Спас» допомагає мені розвиватися, загартовувати характер і досягати поставлених цілей», — розповіла вихованка осередку «Спас-Січ» Зоряна Мороз.

Після фінальних поєдинків відбулося нагородження. Бійці, які завоювали перше, друге або третє місця, отримали медалі та грамоти Федерації «Спас». Кубок України у чесних поєдинках виборов Харків. Запоріжжя далеко не відстало і одержало — 2 місце. Дніпро отримало почестне — 3 місце. Найкращі спортсмени були нагороджені в номінаціях : «Воля до перемоги» — Гужва Ростислав; «Найкоротший бій» — Литовченко Максим; «Найкраща техніка» — Логвиненко Дмитро.

За проведення чемпіонату відповідає Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація «Спас».

Автор: Оксана Савоста

Фото: Мішель Волкової